Šta je novo?

Najave filmova i serija

Sly se nije ni gruvao zbog bodi bildinga već zbog filmske karijere. ne može mršavko da glumi boksera teške kategorije.
no, Švarci i Slaj su otprilike u isto vreme postali filmske zvezde, i tokom 80-ih se nisu mnogo mirisali. tek u ovom milenijumu su za javnost postali dobri drugari a i kako ne bi kad su vršnjaci (Sly '46., Švarci '47) i kad i dalje snimaju

no, da se vratimo na temu
 
Čini mi se da ima i ona scena iz filma Twins (mada nisam siguran, možda je i neki drugi) kada Švarci vidi Slajev poster iz filma Rambo i ismeje ga, odmahnuvši rukom...
Posle mu je Slay vratio prozivku u Tango i Kešu...
 
Mislim da su oni postali drugari kasnije i to kroz filmsku industriju, Sly nikad nije bio dovoljno nagruvan za takmičenja...

Sa Kolombom je obrnuto, znali su se sa takmičenja pre Švarcijeve filmske karijere.
To sam i mislio. Negde od Planete Hollywood su poceli da se mirišu. Tu je u prici bio i Brus Vilica.
 
Navukao ga je Švarceneger da razmišlja da uzme ulogu u Stop! Or My Mom Will Shoot i ovaj je brže bolje prihvatio.
 

Април 2024.
Није први Април😂
 

Prilozi

  • Screenshot_20231028_172853_IMDb.jpg
    Screenshot_20231028_172853_IMDb.jpg
    93.4 KB · Pregleda: 63
Tesko ce biti opet isti djavo posto je glumac mrtav,vise puta su pominjali nastavak ali uvek je bilo fake news
 
To je ta produkcija kad je Pera S'ormare tu, nekazem da je tomloše ima lik zlikovačku harizmu muj bueno.

Ko je mrtav?
 
Shogun - čitao sam davno iz biblioteke, ostavila je toliko jak utisak da sam morao da je kupim čim sam bio u prilici. Sjajna knjiga jer na odličan način čitaocu približava mentalitet starog japana. I serija sa Ričardom Čemberlenom je takođe sjajna.
Za novog glumca se slažem, vizuelno mi se ne dopada. Mada, možda gluma popravi utisak.
 
Nazad
Vrh Dno