Šta je novo?

Najave filmova i serija

Konacno bre !
Jedna od najboljih serija ikada. Naravno samo prva sezona, druga je za tri koplja slabija.
 
Gommora sezona 3 u novembru.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Konacno bre !
Jedna od najboljih serija ikada. Naravno samo prva sezona, druga je za tri koplja slabija.

Druga nije losa, samo su vecini ocekivanja bila prevelika a na kraju ispala bas prosecna. Ali prva jeste vrhunska. :)

Kod mene rame uz rame sa trecom, cetvrtom, petom sezonom Breaking Bad. Sto bi se reklo 9.5/10
 
Ma prva je strasna, meni je kao kultni film od nekih desetak sati. A kad postavis takav standard, onda ocekujes bombu i u drugoj sezoni.. ali ono nije bilo ni blizu.

Istina, uz BB jedina serija blizu tog kvaliteta. Cuo sam i Wire da je predobra serija, slicnog kvaliteta, ali nikako da krenem da je gledam.
 
Meni je druga sezona bila predobra, imali su buvalno najbolji shootout ikada snimljen, a Vince je pokidao. Po meni uopste nije losija od prve sezone, nego je jednostavno drugacija.

Jedva cekam trecu sezonu, bas odlicne vesti.
 
Da li neko ima ideju kada će premijera filma IT kod nas u bioskopima? Inace je svetska premijera najavljena za 8. septembar.
 
Cekaj, u repertoaru piše da ima i danas u 20h? Da li je to stara verzija ili ova najnovija?
 
Ne piše nigde, gledam preko moba, možda je zbog toga. Šta god, bitno je da je stiglo :)
 
http://www.imdb.com/title/tt3402236/
za 10. novembar. Da vidimo da li će ijedan remake da bude bolji od originala.
Za Ubistvo... ne znam, meni sigurno neće, jer sam navikao na Dejvida Sušea.

A da ima boljih rimejka, naravno. Što se mene tiče, ako je raspon između njih par desetina godina, uvek ću prednost dati ovom potonjem. Evo jednog primera:

The Thing from Another World (1951) < The Thing (1982)
 
http://www.hollywoodreporter.com/he...rminator-franchise-1040948?utm_source=twitter

0bc21a3a7ac636f4dc3a640c3f746bd5.jpg
 
Sjajan izbor glumice za Laru!!!
 
Sjajna je glumica i simpaticna skroz, slazem se :) ali, nedostaju je dve stvari za Laru Croft :D
 
Kamo srece da su onomad izabrali Kate Beckinsale umesto Andjeline.
 
 
^ Kad bre izbacuju punishera ? :(

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
^ jok bre, covek mislio da nema taj glumacki talenat i lepotu kako bi iznela ulogu jedne Lare... ;)
 
Posle Dankinje i Eks mašine njen glumački talenat je neosporan, ima i tu neku tradicionalnu lepotu, ali za ulogu Lare potrebna je lepota koju su proslavili neki drugi Skandinavci, lepotu koja nije za ženidbu, već za nešto drugo :d
 
Vi's da se zezam... Lepo covek reko nema s*s* za dve sake i brad***cu kao opstinski pecat... :)

I po trejleru je prakticno setting kao TR igra iz 2013, koja me nije bas nesto odusevila... Previse patetike i uzdisanja je bilo, tako da sam digao ruke posle 2h (iako je setting bio odlican, prica donekle interesantna ostatak je bio truba)... Mada Kamila (VA koja daje Lara glas u toj igri i takodje je imala manju ulogu u Californication) je vr' :p
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno