Šta je novo?

Najave filmova i serija

Zar HBO ne pravi spinoffove GoTa?
Jednina je u pitanju, bar za sada.

@Yojinbo

Ja se bas nadam komercijalnom uspehu Withcera. Ako ce HBO imati perjanicu u vidu GOT-a i spinoffa, Amazon u vidu LOTR-a, verujem da Netflix pokusava da od Witchera napravi svoju. Sve ukazuje na to da ce biti big budget produkcija, a angazovanje top glumca kao lead je dokaz. Adaptacija scenarija je najveci kamen spoticanja, a na njemu radi najveca slaba tacka tima koji pravi seriju.. Tako da me tu malo brine.. Videcemo, ali ja se nadam necemu vecem, mnogo vecem.
 
Verujem da i Alister gaji velike nade s obzirom da je Netflix u pitanju [emoji23]

Šalu na stranu ja se isto nadam da ce biti serijal dostojan svoga imena. Videcemo...
 
Verujem da i Alister gaji velike nade s obzirom da je Netflix u pitanju [emoji23]

Šalu na stranu ja se isto nadam da ce biti serijal dostojan svoga imena. Videcemo...

Nisam ja fun Witcher serijala, samo prvi deo igre mi je bio dobar...a za ovo drugo znas pricu :D

tumblr_peogytZyp61u68i54o1_540.png
 
Ima jedno nedelju dana kako sam pročitao, ali nikako da se setim da okačim - Emmy Rossum aka Fiona napušta Shameless nakon ove sada devete sezone:

https://www-express-co-uk.cdn.amppr...-Rossum-leaving-show-Fiona-Gallagher-Showtime

Sutra kreće 9-ta i meni realno ovo i nije neka loša vest. Fiona je bukvalno odradila svoje još u 7-oj. Osma mi je većinom bila mučenje za gledati, iako sam u onih sedam prethodnih uživao.
 
Ona i Frank su vukli seriju, i Kevin, ostali likovi nebitni, tu do S6 posle su mi svi postali dosadni. Dokle planiraju da guraju tu seriju, dok ono crnce ne napuni 30 godina ?
 
Realno jesi u pravu. Mada Fiona je u poslednje vreme mnogo isla na onu stvar. Da odu Frenk, Kevin ili Karl, batalio bih seriju.
 
Production has started on “ZeroZeroZero,” a drama on the international cocaine trade from the team behind hit Italian crime series “Gomorrah.” Gabriel Byrne and Andrea Riseborough will star in the show, which Amazon has picked up for the U.S.

The eight-part series, which is set to be one of the buzziest international dramas of 2019, is adapted from Roberto Saviano’s book and directed by Stefano Sollima. Saviano wrote “Gomorrah,” and Sollima directed the hit Sky series. Italy-based producer Cattleya, which is backed by ITV and produced “Gomorrah,” is making “ZeroZeroZero.”

https://variety.com/2018/tv/news/ga...seborough-zerozerozero-amazon-sky-1202770219/
 
^ ali nemoj to da radis... :p

Skroz se primio da su izbacili zvanican tizer kad ono medjutim,onaj obican sa kraja druge sezone... Reko' mozda konacno datum daju za 3. sezonu, ali nista.
 
Bice sigurno do kraja godine, verovatno u novembru. Kao sto je Punisher bio prosle.

Citao sam negde ili cuo u nekom klipu jos pre par nedelja da su kriticari tada dobili prvih par epizoda Iron Fist S02 i Daredevil S03...
 
Da se polako zagrevamo. :)

 
Mart-april
 
Jel samo meni Captain Marvel trailer izgleda ocajno ? Glumica u svakoj sceni, ista faca..
 
Hahahah dobar. :D
Gledaj ovog Bikovica sa pistoljem, glumi nekog badassa, joj majkoo. Ko je odradio kasting, nek se samoubije..
 
Ma pustite Bikovica ovo je poslednji film koji je snimio Nebojsa Glogovac.
 
Nazad
Vrh Dno