Šta je novo?

Najave filmova i serija

Ana mu dodje kao zenski John Wick po ovom trejleru.
 
A John Wick mu dodje kao bilo koji Sigalov film pre 30 godina.
 
A John Wick mu dodje kao bilo koji Sigalov film pre 30 godina.
Bukvalno. Ali ne kapiram cemu hype oko tih John Wick filmova..
Elem, odgledao sam Green book. Odlican film, iako nisam bas ocekivao. Jak, emotivan, sa dobrom pricom i glumcima.. Aragorn jos jednom pokazao da je top glumac.
 
Geri izgleda up'o u ozbiljne probleme s lovom, čim snima ovakve kliše hororčiće..

Sent from H8266
 
Deluje zanimljivo iako su maznuli od svacega po malo.
 
@Yojinbo Daj neko misljenje. [emoji846]
5b6d22b8f3312f34a5676ed22a80591e.jpg
 
^
I see what you did there... Troluje na IT forumu o himenu... :p
 
Ozbiljno bre..daj neki komentar. Volim da citam tvoje postove o filmovima jer se vidi da itekako poznajes oblast, a ovo je nesto sto sam obozavao dok sam bio klinac (88' sam). [emoji3526]

Nadam se da nece menjati animaciju likova i da ce ostati verni originalu.

Sve je dobro ne budu snimili film u kom ce Himena igrati Chris Hemsworth / Henry Cavill / The Rock.
 
Nisam upoznat o He-manu osim ono malo sto se vrtelo kod nas svojevremeno na TV-u.
Onaj film sa Lundgrinom je toliko los da je "dobar", tako da ne znam sta da ocekujem od reboota bilo kakve vrste. Bilo sta da izbace od toga ide vise u guilty pleasure kategoriju nego nesto sto bi bilo vredno gledanja.

Imas cini mi se Omnibus He-man/Masters of the Universe (online sken, relativno skoro je izasao) ako te interesuje taj univerzum pa moz da bacis pogled.

Ja bih vise preferirao da vidim neku noviju adaptaciju Robotech animea (tj americke verzije), mada je i remasterizovana verzija od pre par godina sasvim ok jer je serija, iako stara, bila ispred svog vremena tada... Ili da Netflix odradi krstenu adaptaciju Berserka...
 
Poslednja izmena:
Cekaj prvo Cowboy Bebop da uniste pa ce posle Berserk i ostalo :D
 
Koliko vidim Kevin Smith radi na Mastersima

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
^ did you just assume his gender ?
 
A Matriks 4 sto je potvrdjen, niko, a?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Niko ne veruje ili jednostavno ljudi ignorisu...
Ocigledno nije dovoljno sto su overili fransizu sa 3 metka i zakopali je 6 feet under sa 2. i 3. delom... Nista sladje u Holivudu od nekrofilije nad starim klasicima za sacicu kesa...
 
Ma Neo mora se ispostue makar bilo najvece njesra u istoriji filma.[emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno