Šta je novo?

Najave filmova i serija

A vala i taj westworld ima da nas voza godinama kao GoT

Legenda kaze da se zapadno od Westeros-a nalazi Westworld... :p

Zato sam ja na vreme prestao sa GOT serijom. Poceo prvu sezonu, video gde to vodi i cao zdravo. :D Vikinge sam stopirao na pola puta, za nos te vodaju svi...

Mozes komotno do 4. eventualno i 5. sezone da gledas... Posle mozes na svoju odgovornost da gledas, da se zaplaknes vise puta isto kao i sa poslednjom sezonom GoT-a



Deluje obecavajuce a cast je brutalan...
 
Što bi neko rekao: Čekam Tarantina da bih pogledao "film".
Ovoga više nema u holivudu.
 
Trejler kao neki veseli filmic a ono mansonovci idu kod Polanskog na gajbu, masakr ako ima u filmu bice jezivo.
 
Au nisam znao da je to tematika.

Jel ima neke slicnosti iz Rosemarys Baby i onoga sto se desilo Polanskom? Ne znam zasto mi ovo pada na pamet. Dal mi je neko nesto pomenuo...
 
Pa nema. Manson je poslao ekipu da pobiju sve u toj vili, jer je bio u svadji s nekim muzicarom koji nije hteo s njim da radi, ne znajuci da on tu vise ne zivi i da je vilu zakupio Polanski. Niko od zrtava nema nikakve veze s ludim mansonovcima.
 
Martin i Jane Goldman scenario. Age of Heroes desavanje treba bude.
 
Pa nema. Manson je poslao ekipu da pobiju sve u toj vili, jer je bio u svadji s nekim muzicarom koji nije hteo s njim da radi, ne znajuci da on tu vise ne zivi i da je vilu zakupio Polanski. Niko od zrtava nema nikakve veze s ludim mansonovcima.
Ne u tom smislu. Paralela je u zrtvi na konto uspeha koja se provlaci kroz film a i sudbini koja je zadesila Polanskog a i jos nekoliko ukljucenih u film koji su gadno prosli...
 
Evo skupog djubreta u najavi :(

 
Ne moze biti gori od predatora. Svima koji su radili na njemu treba dozivotno zabraniti snimanje.
 
Uzas. Ima li muskih uloga uopste ovde ili su oni samo za ubijanje. A i Robert Patrik je mogao komotno da ponovi ulogu, kojce nam ovaj latinos terminator kao s nekog ilegalnog gradilista da su ga pokupili.
 
Politicka korektost, mora neki crnac, latino i obavezno neki LGBT.
 
Posle drugog dela su trebali prestati da snimaju.
 
Poslednja izmena:
Platio bih da moze neka bezbolna lobotomija da zaboravim sve posle T2.

Tim Miller jedino je sto tu deluje ok, ali kao sto kazes, posle T2 totalno srozavanje...
Ocigledno su fazonu da isprobaju jos neku kartu za nostalgiju fanova, otud i Linde i Svarcija opet... Steta, ali ocigledno Cameron ne zna kada da stane a Holivud skroz puk'o cim se ovoliko poseze za nastavcima.

Mogu i novog Konana da snime, Konan & unuk "trsitelji"...

maxresdefault.jpg
 
Tim Miller jedino je sto tu deluje ok, ali kao sto kazes, posle T2 totalno srozavanje...
Ocigledno su fazonu da isprobaju jos neku kartu za nostalgiju fanova, otud i Linde i Svarcija opet... Steta, ali ocigledno Cameron ne zna kada da stane a Holivud skroz puk'o cim se ovoliko poseze za nastavcima.

Mogu i novog Konana da snime, Konan & unuk "trsitelji"...

Ma svirači qrca, daj jos jos jos ... kolko mi ta pohlepa ide na zivce. Pa zar nisu svesni da su to samo brojke... jel bitno Cameronu dal je tezak 1.5 milijardi ili 1.65. Mislim jeste 150 milki primer ali sta ce mu vise. Da si napravi masinu za teleprontovanje pa da se vrati u 84 i mladjanom James Kameronu kaze: nemoj prodati prava uništićeš svoje čedo.
 
Nesto mu se desilo tamo 2005/6te pa je batalio sva svoja ceda i krenuo da se zaludjuje Avatarom.
 
Zaludjivao se on jos ranije Avatarom, samo "tehnologija nije bila na tom nivou" da bi se takav film realizovao. Koliko sam citao, imao je scenario mnogo ranije spreman. A kad smo kod Avatara, zar nije trebalo ove godine da izadje dvojka, pa svake sledece godine novi nastavak ?
 
Nazad
Vrh Dno