Šta je novo?

Najave filmova i serija

Pa vecini istice ugovor, ovo im je zadnji film. Bice X-Force gde ce verovatno potrpati ovu novokonponovanu ekipu.
 
Sumnjam da ce x force skorije u mcu.
Bice avengersa jos sigurno. Samo Thor, Iron man i Cap idu u penziju po onome sto se prica.
Pa vecini istice ugovor, ovo im je zadnji film. Bice X-Force gde ce verovatno potrpati ovu novokonponovanu ekipu.

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk
 
Sumnjam da ce x force skorije u mcu.
Bice avengersa jos sigurno. Samo Thor, Iron man i Cap idu u penziju po onome sto se prica.

Sent from my SM-G965U1 using Tapatalk

Vala i krajnje je vreme. Stancovali su ih ko' na fabrickoj traci.
 
Ni meni se ne dopada to sto izbacuju glupe filmove. Crni panter, cuvari, covek mrav itd...ali osvetnici mi se dopadaju.
 
Jos uvek se nista ne zna. Isticu im ugovori, ali se cesto prica i da ce ih produziti. Nakon Avengersa je najavljen samo Spiderman..
 
Pa neke likove ce sigurno penzionisati. A bice tu jos Novih Avengersa (Dr Strange 2, Black Panther 2, Spider-Man 3,...), pa i sledece decenije X-Men u MCU.
 
Pa da 5 godina pauze pa novi thor pa novi ironman....

Pa ce biti ona prica kao koji ti je najbolji Bond? Samo sto se biti koji ti je najbolji Thor? Ima da stancuju zauvek.
 
Bilo je tih fazona u stripovima, nova iron man je bila klinka crnkinja, to niko kupio nije. Fantastic four reboot 2015 jedan od najvecih debakla. Black widow svoj film ceka od 2010te
Predstavljace verovatno nove likove. Voleo bih Taskmastera i Moon knighta da vidim bar neki cameo u Xforce ili u narednim DP filmovima.
 
Bilo je tih fazona u stripovima, nova iron man je bila klinka crnkinja, to niko kupio nije. Fantastic four reboot 2015 jedan od najvecih debakla. Black widow svoj film ceka od 2010te
Predstavljace verovatno nove likove. Voleo bih Taskmastera i Moon knighta da vidim bar neki cameo u Xforce ili u narednim DP filmovima.

Mislim da im je to u planu za naredni DP (Taskmaster pre svega), mada ne bi me cudilo da Jackman reprizira rolu Wolverina... :)

Nadam se da si citao da se radi serija The Swamp Thing po stripu Alana Mura, tu ocekujem vise nego ove teen superhero serije.

I dalje cekam krstenu adaptaciju Hellblazer-a i masterpiece-a Hodorovskog/Moebiusa. Gaiman-ov Sandman ne moram ni da pominjem mada je skoro nemoguce. Doduse American Gods je razbio zahvaljujuci McShane-u...
 
Poslednja izmena:
The Wave (2015), odličan, hvala na preporuci.
Skjelvet (2018), nastavak mi nije držao toliko pažnju, može se pogledati.
Un moment d'égarement (2015)
https://www.imdb.com/title/tt2191765/
Lepo me je opustio i nasmejao, cela ekipa se cepala. Preporuka od mene, hvala i onom ko je preporučio.
 
Mislim da im je to u planu za naredni DP (Taskmaster pre svega), mada ne bi me cudilo da Jackman reprizira rolu Wolverina... :)

Nadam se da si citao da se radi serija The Swamp Thing po stripu Alana Mura, tu ocekujem vise nego ove teen superhero serije.

I dalje cekam krstenu adaptaciju Hellblazer-a i masterpiece-a Hodorovskog/Moebiusa. Gaiman-ov Sandman ne moram ni da pominjem mada je skoro nemoguce. Doduse American Gods je razbio zahvaljujuci McShane-u...

Auu, to su lepe vesti, nisam znao, swamp thing mora biti mracan, ne vidim kako moze da fejluje.

Da, American Gods je i po mom misljenju pokidao.
 
https://youtu.be/Fo3yRLLrXQA

novi Netflix film , Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund i Pedro Pascal.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa šta ima od filmova sa kartelima? Sicario 1 i 2.
Više su cepali po Rusima, Avganistanu i Bliskom Istoku... Vijetnam davno ižvakan a i nas su nešto zabatalili.

Послато са SM-P601 уз помоћ Тапатока
 
 
Treba mu masa da bi mlatio Rodana. Emerihova Godzilla je bila mutirana iguana, steta sto nisu radili nastavak jer je ostalo koje jaje ako se secam.
 
Ne znam za vas ali meni su zbog ovog danasnjeg pretepanog CGI-a neki filmovi totalno negledljivi i mucni za pracenje. Pricam sad za ovu godzillu.
Valjda im je ovaj osnovni CGI los pa jos stave sve da se desava u mraku i preko ga zatrpaju sa previse dima, magle itd da bi to zamaskirali.
U onoj prethodnoj Godzili, Godzillu jedva da sam video od toga, takodje to sam primetio i u ovim novim DC filmovima, Batman vs Superman pa na dalje. Najgore je kad zabodem 3D projekciju u bioskopu nista ne povatam sta se desava u scenama.
Nisam uopste protiv CGI-a, volim kad je dobar i jasan (nove Planete Majmuna pokidao CGI , dobar je bio i onom Kong Skull Island ,to mi trenutno pada na pamet) ovo u ovom Godzila trejleru je prelose,nista ne vidis.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Spawn najavljen za 2019!

Nadm se samo da ce McFarlane-a (originalnog tvorca stripa) da ogranice jer je covek totalno lud i katastrofa u najavi... Inace film bi trebao da bude "rated R". Prvobitni film sa M. Jai White-om i Leguizamom je bio komedija...
 
Poslednja izmena:
Da angazuju ovu ekipu i da nista ne diraju

 
Setih se intervjua sa njim koji sam gledao u oktobru o ovom filmu, mislio sam da ništa neće biti od toga pa nisam ni hteo da kačim ovde ali eto, ipak se dešava izgleda. Lik definitivno deluje opičeno ali nadam se da će dobro ispasti
 
Najavljen reboot za BS: Galactica...

because why not - kada nemaju svezis ideja onda se vade stvari iz naftalina, cisto onako da se malo olaksaju na stvari koje imaju kultni status... Za koju godinu ocekujem i reboot The Wire i Breaking bad...
 
Nazad
Vrh Dno