Šta je novo?

Najave filmova i serija

^ taj film je vec izasao

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
6fb088681ad8e57f4088e1f47b81ca59.jpg
 
Malo drugačija najava

j7jags6xwag41.jpg
 
Anderson je genijalac. Jedan precizni genijalac.
 
Apsolutno se slažem. Jedva čekam novi film.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Krajem jula.
 
Као што Џемс Бонда у извођењу овог плавушана не могу да сварим, тако ни овог ( хммм... како окарактерисати "глумца" ) Бетмена не верујем да ћу уопште погледати.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Za Bonda se ne slazem a za Patisona sam i ja bio skeptican, mada posle Lighthouse ga gledam u skroz drugacijem svetlu.
 
Odlican je glumac Pattinson...da, jeste glumio u Twighlight-u, ali ni on sam ne voli taj film...posle toga je imao super uloge i mislim da ce poprilicno dobro odglumiti betmena...tako su ljudi pricali i za Ledzera, pa je pokidao ulogu Dzokera, pa i za Afleka, a mislim da je on bio najbolji Betmen, bar fizicki(Bejl je bio bolji Brus Vejn, ali mu je kostim betmena bio smesan). :)
 
Olako se prelazi preko cinjenice da je Robert usao u svet Twilighta sa 21-22 godine. Twilight je bio i prosao, a Robert odavno prevazisao sagu i sazreo kao glumac.

Njegova karijera abnormalno raste, profilisao se u visu klasu glumaca, 2019. bio jako dobar (cak odlican) u svojim pojavljivanjima, snima Betmena i glavna je uloga u novom Nolanovom filmu.
Slagao bih kad bih rekao da mi nije drago kako mu se karijera razvija/. Nisam sumnjicav ni po pitanju Betmena, moja ocekivanja su visoka i mislim da ce ih ispuniti.
 
Olako se prelazi preko cinjenice da je Robert usao u svet Twilighta sa 21-22 godine. Twilight je bio i prosao, a Robert odavno prevazisao sagu i sazreo kao glumac.

Njegova karijera abnormalno raste, profilisao se u visu klasu glumaca, 2019. bio jako dobar (cak odlican) u svojim pojavljivanjima, snima Betmena i glavna je uloga u novom Nolanovom filmu.
Slagao bih kad bih rekao da mi nije drago kako mu se karijera razvija/. Nisam sumnjicav ni po pitanju Betmena, moja ocekivanja su visoka i mislim da ce ih ispuniti.
Dosta slican razvojni put sa Metjuom Mekonahijem.
 
Za prave ljubitelje nema sanse da bude lose. Jedino Kortni moze da bode oci svojim losim operacijama.
Po meni najbolja serija ikad uz Svi vole Rejmona, Mucke, Alo Alo itd... Ove serije danas sve ubij-zakolji.
 
Nazad
Vrh Dno