Šta je novo?

Najave filmova i serija

Koje sve likove moze Sony da maznjava Marvelu ?
 
I sta onda krecu nove generacije Torova, Ironmanova itd ? Neki mladji Tor neki drugi Ironman. Upropastice nas sa štancovanjem
 
Koje sve likove moze Sony da maznjava Marvelu ?

Google is your friend... :)
Spidey i Venom (mozda Morbius) su najvece koje ima Sony (kupili ih kada je Marvel puko), dobar deo ostalih drzi Fox, nesto i Universal (Hulk?) Generalno ako drze prava na tu fransizu mislim da polazu i na sve likove iz tog univerzuma...

Znam samo da me jos samo Silver Surfer (posebno) najvise interesuje da dobije krstenu adaptaciju (mislim da ih Fox drzi, a moguce je da ih je uzeo Dizni), kao i Lobo (DC fransiza, mozda se i odluce da i njega odrade nakon Aquaman-a jer je po meni najludji lik iz tog univerzuma, veci antiheroj do DP-a). Eventualno Moon Knight i Spawn...

Ostali nek se poredjaju kako hoce...
 
Wolverine nema nikakve veze sa MCU univerzumom, Fox je napravio svoj "univerzum" sa njim, Venomom itd...
 
Jok, brkas nesto. Jeste Fox napravio svoj univerzum, ali ubrzo padaju pod Diznijem, koji je isto i vlasnik Marvela. Sto znaci, da sigurno u planu imaju u buducnosti da naprave neke nove X-Men, X-Force, Wolverine i ostale filmove..
A da, Venom je potpuno druga produkcija, oni su pod Sonijem.
 
Ove godine krece snimanje X-Force. A za svojatanje heroja pitam jer Nick Fury gostuje kod svih :D
 
I spajdermen je pod Sonijem, Soni je samo distributer, nemaju oni nikakve veze sta ce da se snima i ko, sta, kako...
 
Wolverine nema nikakve veze sa MCU univerzumom, Fox je napravio svoj "univerzum" sa njim, Venomom itd...

Mnogo kasnis sa informacijama. ;)
Disney je dogovorio kupovinu 21st Century Fox. Sve ce biti finalizovano u narednih pola godine.

A da, Venom je potpuno druga produkcija, oni su pod Sonijem.

S tim sto mogu ladno da ga ubace (ovaj Hardijev Venom) u MCU, u bilo kom trenutku u buducnosti jer je pre svega odlicno prosao kod publike.
Samo da se ne zezne timeline kroz 5-10 godina, kao sto je Fox ucinio sa X-Men filmovima. :D


Ove godine krece snimanje X-Force. A za svojatanje heroja pitam jer Nick Fury gostuje kod svih :D

Parafraziram:
Imate Spajdija u Civil War, dacete nam nesto za Spider-Man Homecoming. (Tony Stark, Happy Hogan)
Imate Spajdija i u Avengersima, dacete nam nesto i za nastavak. (Nick Fury, Maria Hill)


I spajdermen je pod Sonijem, Soni je samo distributer, nemaju oni nikakve veze sta ce da se snima i ko, sta, kako...

Imaju itekako, nazalost, sve dok je tu Amy Pascal. ;)
 
Poslednja izmena:
Bolje sto nisi... Ostao mi je tako gorak ukus posle gledanja...
 
Nadovezuje se na originalne filmove. Nadam se da ce da valja, onaj sa zenskama nisam ni gledao kolko je popljuvan.

https://youtu.be/yTj_6JT1eco

Da li je uopste moguce? Harold Ramis (Egon Spengler), tvorac i glumac u filmovima, je preminuo pre 4-5 godine. B.Murray i Aykroyd se ne mirisu nikako, Rick Moranis je odavno odavno batalio ozbiljnu glumu (mislim da je radio tj samo pozajmljivao glasove u crtanim filmovima) a S. Weaver je baba (i to ne bas dobrostojeca)... Crnac (koji je bio tu radi sarenolikosti) ne znam ni da li se jos uvek bavi glumom...

Pre bih rekao da je rec samo o nekom fan tizeru, jer je ekipa "too old for this shit"..

+edit

https://consequenceofsound.net/2019/01/ernie-hudson-ghostbusters-3/


"Right now, all we really know is that Reitman is directing, the script is done, and that he’s reportedly “on the lookout to cast four teens in the movie, two boys and two girls.” That description certainly doesn’t fit Hudson, Aykroyd, or Murray, which means they may be waiting by the phone for a little longer. But, c’mon, they’re gonna get the call."

Toliko o tome... Gasi mesalicu, motaj kablove...
 
Poslednja izmena:
Katastrofa u najavi [emoji849]

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Crnja se pojavljivao u Ballersima u poslednjoj sezoni.

Ako ce klinci da glume jedino ako ekipa iz stranger thingsa bude moze na nesto da lici. Mislim da bi to cak bilo bas dobro.
 
Ako ne ubace bar jednog gender fluid teena, nista nisu uradili.
 
The Many Saints of Newark. Ne mogu da linkujem sa TT, googlajte [emoji6]
c87879567eff61610bd39bf9edfa34e7.jpg
 
Bilo bi lepo kada bi film bio uspesan pa da se posle rodi prequel serija Sopranos. Valjda krv nije voda u ovom slučaju. I da će sve ostati u HBO produkciji.
 
 
Koliko se secam samo je prvi deo ok, a ostale ne bih komentarisao. [emoji16]
 
Nazad
Vrh Dno