Šta je novo?

Najave filmova i serija

Brana je dobar ali bice čudan Poaro posle Poaroa [emoji4] to jest David Sucheta.
 
Ok ovo je najava na dugačkom štapu, ali ako se realizuje možda i bude nešto dobro.

Najavljena ekranizacija Stoiljovićevog "Konstantinovog raskršća".

http://headliner.rs/2019/10/14/snim...-konstantinovo-raskrsce-dejana-stojiljkovica/

Ko nije čitao, knjiga je ludo dobra i prosto neverovatno da je naš autor u pitanju.

2. svetski rat, antički demoni, vampiri, partizani, četnici, nemci :)

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Iskreno se nadam da neće jer je knjiga veoma ozbiljna i bazira se na istorijskim ličnostima.

Ne znam kakva je konkretna produkcija u pitanju ali priča je isuviše jaka za tinage populaciju.

Potajno sam se nadao da u ovoj ekspanziji serija vanengleskog područja neki od Stojiljkovićevih romana budu u konkurenciji za HBO ili Netflix produkciju, jer su stvarno vrhunski.

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da je Dzona trebalo da glumi Pingvina...nikako mi ne ide uz Ridlera... :D
 
Al će da oskrnave Tri Amigosa.
ce6feac8e8f0dc13408976aa65acbd61.jpg
 
https://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2019&mm=10&dd=20&nav_id=1605899

Slavni američki reditelj Frensis Ford Kopola izjavio je da radi na ogromnom filmskom projektu o kojem razmišlja decenijama i smatra ga ambicioznijim od kultnog ostvarenja "Apokalipsa sada". Kopola je rekao da je u pitanju film "Megalopolis", ostvarenje o utopiji o kojem razmišlja 20 godina. "Pokušaću, jer sam zaista želeo da snimim film o utopiji, odnosno o raju na zemlji", rekao je čuveni reditelj u Lionu gde mu je uručena nagrada Limijer (Lumiere) za životno delo. Kopola (80) rekao je da ima scenario za film i da se prvi put približava cilju, snimanju filma.

Reditelj smatra da će film koštati više od "Apokalipse sada" čiji je budžet bio oko 30 miliona dolara. Kopola je otkrio da film predstavlja priču jednog arhitekte koji želi da izgradi utopijsku viziju Njujorka uništenog posle kataklizme. Film će biti priča o "konfliktu" jedne vizije budućnosti i tradicije prošlosti.

Reditelj je poznat po takođe kultnom filmu "Kum" sa Marlonom Brandom i Alom Paćinom. Film je 1973. godine osvojio tri Oskara - za najbolji film, najboljeg glumca i najbolji adaptirani scenario, a nalazi se na spisku najboljih filmova svih vremena.



"Apokalipsa sada" :S: Težak fail autora članka.

Mimo toga, mene baš raduje ova vest i nadam se da će to i biti snimljeno.
 
Vidim da se Nolan opet upusta u projekat "Memento". Bez konkretnih informacija za sada. Jedva cekam da vidim rasplet sta je u pitanju.
 
Uf svidja mi se!
 
Not great, not terrible... :)
 
Senke nad Balkanom 2 od 8.11. cela sezona izlazi odjednom na EON-u za jednu crvenu.

Sto verovatno znaci da ce se pojaviti za par dana cela sezona na netu. [emoji847][emoji4]
 
Ne znam koliko ste upoznati sa decijom knjigom Neverovatna priča o dzinovskoj krusci. Knjiga je fenomenomenalna. U medjuvremenu sam saznao da postoji i sinhronizovani crtani sa istom animacijom likova kao u knjizi. Pisac je ujedno i osoba koja je crtala likove.

Elem crtanog nema u prodaji ali sam dobio informaciju da ce biti emitovan na RTS u "skorije vreme".

https://youtu.be/ujrf-iO8ymY

Pa ako neko primeti najavu o emitovanju neka napise.

Hvala
bc463dd6cccc73eeec8558f4b107f0d0.jpg
1849b3f4ae613cfe731338931faf478c.jpg
 
Da li mora predznanje i završetak igre pre gledanja serije? Ili knjige čak? Vec godinama se mučim da se udubim u igru i ne ide mi, samo krenem prvih sat vremena i ostavim.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno