Šta je novo?

Najave filmova i serija

Uf ovo je bas po mom ukusu. Na watchlist ide.
Btw - Matori ce i raketu da konstruise, pre nego sto se seti da zavrsi knjigu..
 
Uf ovo je bas po mom ukusu. Na watchlist ide.
Btw - Matori ce i raketu da konstruise, pre nego sto se seti da zavrsi knjigu..

Izmesalo mu se sve, ne zna koga je gde i kad ubio (knjiga i serija), dokle je stigo...:d
Cita sad knjige ispocetka da pohvata konce..:D
 
Uff sve me zabolelo samo gledajući trejler [emoji5]

Ovo će biti dobro.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ne znam, nekako sve lepo izgleda ali opet kad vidim da seriju radi SyFy nešto nemam poverenja u krajnji ishod, da će sve to da bude kako treba.

Nekako su me oni filmovi Z produkcije tipa Troglave ajkule, Vatreni pauci etc. koji se snimaju u njihovoj produkciji naveli da nemam nimalo poverenja u njih i ono što rade.
 
Expanse,Battlestar Galactica ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa zar nije i Happy SyFy-eva serija ?
Ja osim Expanse i Happy, nisam gledao nijednu drugu njihovu seriju, a ove su odlicne.
 
Pa ono SyFy serije uglavnom izgledaju kao B produkcija. Mada su sa par gore pomenutih serija pokazali da znaju da naprave i jako dobre serije.
 
Za vas za Netflix-om
aZ3yrM9_460swp.webp
 
Mislio sam da nece biti sledece sezone WW-a. Jedva cekam.
 
Ma gde nece [emoji4]. Pokidace i druga sezona, odlican trejler, muzika a i sve ostalo.
 
Poslednja izmena:
Dodje i April, ko ce sve sada da postigne.

Fenomenalni Bosch, Expanse, Better Call Saul i Westworld.

Sve ostalo ide na hold.
 
Na zalost u pravu si. Moguce da sam u sickrageu video datum od 3 sezzone [emoji22]
 
Peter kida :d haha jedva cekam ove budale
 
Spekulisalo se o tome vec neko vreme, a ja se nadam da nece. Obozavam njegove filmove, uz Kjubrika mi je omiljeni reditelj, ali Star Trek mi je bzv.. tako da ne zelim da verujem. :D
 
Spekulisalo se o tome vec neko vreme, a ja se nadam da nece. Obozavam njegove filmove, uz Kjubrika mi je omiljeni reditelj, ali Star Trek mi je bzv.. tako da ne zelim da verujem. :D
Ja bi gledao neko novopeceno SF ostvarenje sa poremecenim likovima od njega. Ovako Star Trek ima svoju pricu i nece imati puno slobode za svoje ludorije.
 
Cek bre zar ne rece da se povlaci. :)
Da se razumemo volim njegove filmove.
 
Cek bre zar ne rece da se povlaci. :)
Da se razumemo volim njegove filmove.
Ne, ne, bas ne znam gde si to video. Coveku je u planu da odradi deset svojih filmova i tada da se penzionise. Vec je odradio 8 i svi su po meni remek dela, bas obozavam njegov rad. I sad treba da snimi kao deveti film Star Trek, sto mi je bas bezveze i ostaje mu samo jos jedan.. sto rece emare, da radi neki svoj sci-fi bilo bi vrh, al ovako smor.
 
Vec je najavljen Once Upon a Time in Hollywood (sa B. Pitom i Dikapriom) za sledecu godinu
 
Freeman sisica :)
 
Nazad
Vrh Dno