Šta je novo?

Najave filmova i serija

Evo samo za G@W-a. Da ne gleda :d



Zeppelin
A9JjJBR.gif







Tatiana <3
 



Edit, sada vidim da je neko već najavio na prethodnoj strani.

Ok, pitanje je da li će usrati još jedno Stivenovo delo, smrdi mi da hoće.
 
Ovi apokalipsa filmovi mi nikad ne dosade :D

 
Tu će vredeti samo CGI najverovatnije.

Gledajući mogućnosti istog, prava je šteta što se neko ne seti da uradi remake The Twilight Zone i/ili Star Trek TNG.

Ne bi morali da izadju iz studija. Gomila kvalitetnog materijala za male pare.
 
Syfy nova serija :) Deluje da imaju sve ozbiljnije budzete za serije , sad kvalitet na stranu :) Ako bude upola kvaliteta Expensare gledaću ,mada lično ne volim ovako "poznate" priče, bilo bi bolje da smisle nešto sami ili po knjizi.

 
Poslednja izmena:
Pretek'o si me ovom najavom..
Ni meni se isto ne svidja sto se zasniva na opstepoznatoj prici. Dacu joj sansu, mada cisto sumnjam da moze da bude blizu kvaliteta Expanse-a.
 
Syfy nova serija :) Deluje da imaju sve ozbiljnije budzete za serije , sad kvalitet na stranu :) Ako bude upola kvaliteta Expensare gledaću ,mada lično ne volim ovako "poznate" priče, bilo bi bolje da smisle nešto sami ili po knjizi.



Nama ovde će biti dodatno zanimljiva jer je snimana u Srbiji ;)
Jutros sam tražio trejler da okačim ovde, ali je izgleda reč o nekom leak-u, pa je SyFy sve brisao sa YT-a.
 
Syfy nova serija :) Deluje da imaju sve ozbiljnije budzete za serije , sad kvalitet na stranu :) Ako bude upola kvaliteta Expensare gledaću ,mada lično ne volim ovako "poznate" priče, bilo bi bolje da smisle nešto sami ili po knjizi.


Gledace se ovo pod obavezno..

Sent from my D6603
 
Volim ove uvrnute filmove koji ili budu epic ili nepevano gowno, nema sredine...

"A dystopian love story in a Texas wasteland and set in a community of cannibals."

 
Yeeeeees.....yes,yes....stize nova sezona Strike Back serije

Jos kada bi krenuli i Fringe opet da snimaju


7175dc7826b81df5d68ccddf65776674.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Yeeeeees.....yes,yes....stize nova sezona Strike Back serije

Jos kada bi krenuli i Fringe opet da snimaju


7175dc7826b81df5d68ccddf65776674.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Sjajno, ono sto nije sjajno je sto su promenili glumce

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slučajno sam quotovao tvoj post. sorry.

Sent from my D6603
 
De Niro bas radno, ima dosta naslova koji ce biti jako zanimljivi sa njim.
 
Vala poceo da glumi u raznim glupostima.. dal poceo da lapi ili sta vec.
 
Meni je tu samo ona epizoda sa onim metamorferom bila odlična, sve ostalo nepotrebno, zadnja pogotovo. A i čini mi se da se vraća tek nagodinu, što obesmišljava ono coming soon.
 
Što se Dosije X tiče, bolje više nikad. Najbolje bi bilo da mogu učiniti da se deseta sezona nikada nije ni desila.
 
Nazad
Vrh Dno