Šta je novo?

Najave filmova i serija

Izasao je drugi specijal The grand tour-a, "a Massive hunt'.
 
Au, kakav blast from the past, prvi deo sam gledao bar 20 puta. Uželeo sam se dobre starinske komedije, nadam se da neće da razočara.
 
Ja ga provrtim minimum jednom godisnje, sjajna komedija, meni licno jedna od najboljih. Fore su neprevazidjene i danas. Ima je na Netflixu
 
Izasao je sinopsis o Amazonovoj Lord of the Rings seriji. Nema spojla pa cu samo kopirati, uglavnom pise o mestu radnje. Jedva cekam da vidim Numenor i Lindon, a pominje se i Misty Mountain.. dal ce mozda biti Durinova propast ? Zanimljivo, jedva cekam.

"Amazon Studios’ forthcoming series brings to screens for the very first time the heroic legends of the fabled Second Age of Middle-earth’s history. This epic drama is set thousands of years before the events of J.R.R. Tolkien’s The Hobbit and The Lord of the Rings, and will take viewers back to an era in which great powers were forged, kingdoms rose to glory and fell to ruin, unlikely heroes were tested, hope hung by the finest of threads, and the greatest villain that ever flowed from Tolkien’s pen threatened to cover all the world in darkness. Beginning in a time of relative peace, the series follows an ensemble cast of characters, both familiar and new, as they confront the long-feared re-emergence of evil to Middle-earth. From the darkest depths of the Misty Mountains, to the majestic forests of the elf-capital of Lindon, to the breathtaking island kingdom of Númenor, to the furthest reaches of the map, these kingdoms and characters will carve out legacies that live on long after they are gone."
 
The Unbearable Weight of Massive Talent (2021)

Ne znam tacno zasto, ali ovo bas obecava!

"A cash-strapped Nicolas Cage agrees to make a paid appearance at a billionaire super fan's birthday party, but is really an informant for the CIA
since the billionaire fan is a drug kingpin and gets cast in a Tarantino movie. " F yeah! :d"
 
Poslednja izmena:
 
Poslednja izmena:
Katastrofa da je nasmejano lice na thumbnailu filma o Jasenovcu, kao da je u pitanju telenovela.
...
Uveliko se snima peta sezona "Ubice mog oca".
 
Katastrofa da je nasmejano lice na thumbnailu filma o Jasenovcu, kao da je u pitanju telenovela.

Proizvelo je upravo planirani efekat. Nateralo te da komentarišeš, praviš besplatnu reklamu. Evo ja se sad nadovezujem i dodatno radi reklama.
 
Može info koji su ti "from Academy Award-Winning Filmmakers" iz trejlera gore?
 


Ovo se cekalo. The Boys ce izgledati kao setnja u parku. Robert Kirkman ima kontrolu nad rezijom a njegovo je najbolje ostvarenje.
 
Naravno,videcemo kad ce biti Viltrumite War i slicni runovi.
 
Može info koji su ti "from Academy Award-Winning Filmmakers" iz trejlera gore?
I mene ovo baš zanima, po popisu ekipe ne vidim nikoga ko je dobio makar neko priznanje Akademije, pogotovo ne Oskara.

Jedino ako ne misle na neku drugu Akademiju [emoji16]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Po informaciji na Imdb, niko od producenata, režisera i scenariste nije dobio nikakvu nagradu, a ne neke akademije, niti će dobiti. Dobro, režiser je dobio neku Unicef, ko zna zašto? Mislim da će ih izbaciti iz izbora u prvom krugu baš zbog lažnih informacija u trejleru, još kad se doda muljaža oko izbora kandidata.
 
Poslednja izmena:
steta sto dva filma sa tako bitnim tematikama se sukobljavaju, bolje bi bilo da su u razlicitim godinama bili kandidovani
 
Problem je ako film osvoji kandidaturu samo na osnovu tematike, bez javnog prikazivanja i rasprave.

Težina i bitnost same tematike ne određuju kvalitet nekog ostvarenja...
 
naravno nije to ni pitanje kad se gleda zdravim razumom

ali zaboravljate da zivimo u diznilendu tako da sve sto je normalno se ne podrazumeva
 
Nazad
Vrh Dno