Šta je novo?

Najave filmova i serija

emaremare

Znamenit
Učlanjen(a)
21.09.2007
Poruke
4,275
Poena
1,265
Koliko sam primetio ne postoji tema za najave novih filmova i serija (novih serijala). Pa red je da otvorimo...

Trejleri, najave, glasine...

 
Poslednja izmena:
nego sta nego da hocemo! samo tvrdo!

 
Bila je tema za najave filmova. Ja sam je otvorio pa su je ugasili. Po meni treba da ima ovakva tema. Nadam se da ce ova zaziveti.
 
Pa videcemo, ako zazivi cool ako ne isto cool-znaci da nije ni bila potrebna. Samo da se ne brise bez razloga :)

 
^ Ako Spidey opet bude "origin story" nema ga svrhe gledati... Jos ako bude u ocajnom "hipsterskom" fazonu kao sa Garfieldom... No comment..

Ne pamtim da smo imali vise reboota za jednu filmsku fransizu...
 
Nece bas, nema strica Bena. :d A i valjda nisu blesavi da prave origin film nakon Civil War.
 
Paaa ovo valjda nije reboot već novi universe?
 
Po trejlerima JL je satro Spajdija, a kad filmovi izađu najverovatnije će biti obratno :D
 
U Spajdermen filmovima je uvek glavni protagonista neki smokljan a glavni negativac glumacka velicina. Mogli bi da probaju jednom i da Spajdermen bude faca, jes da nije po loru ali cisto da vidimo kako to izgleda. Nisam siguran da li je veca razlika u ovom slucaju izmedju ovog ko god on bio i Majkla Kitona i ipak boljeg glumca Tobija i apsolutne face Viljem Defoa. Cak je i onaj Molina pravio kontrast. Taj sa Garfildom nisam gledao.
 
Flash ko mocni rendzer, prebudzili su mu kostim :D
Spajdi limunada, nadam se da ce Dp da ima cameo bar 20 sec da se isprozivaju.
 
I za IT sutra izlazi Trailer, kad se setim na 3K u$rem se ziv.

itposter.jpg
 
Ma idi bre nikad nisam voleo horore, najezih se.:hair:
 
Zbog ovog filma nisam smeo da spavam tri noci kao dete. Maksimalno glup horor bez poente, sluzi samo da zaplasi malu decu. Ne bi ga pustao maloj deci a da ga ja gledam nemam nameru jer kao sto rekoh em mi to vise nije stasno, em ne nosi poruku.
 
Slažem se. Neću ni trejler da pogledam. [emoji1]
 


Nist meni ovde nije jasno.
 
Ja Horore odavno ne gledam, ne prija mi taj "vajb". IT mi je urezan u secanje, mislim da smo ga vecina gledali na trecem kanalu kada se davao, ako se ne varam bio je iz delova. Jezivo
 
Ja Horore odavno ne gledam, ne prija mi taj "vajb". IT mi je urezan u secanje, mislim da smo ga vecina gledali na trecem kanalu kada se davao, ako se ne varam bio je iz delova. Jezivo
Tim Curry kao IT...meni je to i dan danas jezivo....knjiga je jos jezivija

Inace ako sam dobro shvatio ovo ce biti prvi deo IT koji se desava sa ovim klincima a drugi deo treba da bude smesten 30 godina kasnije kada klinci odrastu...bas kao sto je u knjigama.

The dead have highways
 
Poslednja izmena:
Sta je sa True Detective ? To ukinuli posle propale S2 ? Bile su neke price za S3.
 
Sta je sa True Detective ? To ukinuli posle propale S2 ? Bile su neke price za S3.

http://www.darkhorizons.com/deadwood-creator-joins-true-detective-s3/

In unexpectedly great news, HBO has announced that they’re going ahead with a third season of their detective anthology series “True Detective,” and have brought in a steady hand to help creator and writer Nic Pizzolatto.

The first season of the series was a critical darling and cultural phenomenon, while the second became a punching bag. A third will be approached with caution by all.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno