Šta je novo?

Najave filmova i serija


Au kakva nebuloza... ali sto je neko ispod napisao, take my money!
 
Kakva je ovo BRE grozota, jesu oni videli Sonica ikad?

https://www.cartoonbrew.com/feature-film/sonic-the-hedgehog-director-jeff-fowler-says-sonic-will-be-re-designed-173604.html

Nema sumnje da ce ovo triggerovati libtarde.
triggered-feminist.jpg
 
^ već rade redizajn pošto je izbila "drama".. Sa druge strane treba biti talenat da se upropasti onako prepoznatljiv dizajn Sonic-a.
Mada me ne čudi jer reditelji namerno to radi kako bi "ispoljili" (ili pecatirali) svoju kreativnu slobodu - recimo ona izjava Zack Snydera, da on režira film Betmena bi
gu_zičili u zatvoru
, jer kako sam kaže time bi rekonstruisao lika od nule
 
Poslednja izmena:
Pretpostavio sam da ce menjati sonica više prema originalu jer je ovo cirkus u trejleru.Treba imati talenat pa zeznuti onako ceo film.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
u jeee... a ja se jos pitao kada je okacen link ovde (samo na sliku trejlera), ko ce da gleda ovu gl.... :)
sad posle gledanja, mozda mu i dam sansu zbog Dzim Kerija.
 
Poslednja izmena:
Uskoro počinje festival u Kanu. Dva filma koja se izdvajaju po očekivanju su Bilo jednom u Holivudu, Kventina Tarantina i Mrtvi ne umiru, Džima Džarmuša.
Jedva čekam :)
 
Bogami da znas.
 
A ima neki vajb kao Lefotvers ili samo tripujem zato sto znam da je Lindelof. To neko suburban okruzenje preovladjuje u traileru.
 
Damon Lindelof :vomit:
Ovo ce imati ludacki zaplet a rasplet ce da bude katastrofa.
 
Ako ste gledali Watchmen-a onda znate šta vas čeka [emoji846]
Po meni najbolji i najvernije prikazan strip na ekranu ikada. Snyder je prevazišao samog sebe. Šteta što Moore nikad nije voleo filmske adaptacije i nije hteo da se umeša u produkciju.
Pošto HBO stoji iza ovog imam velika očekivanja. Pogotovo sto znaju kakav nivo moraju da održe posle filma iz 2009te.
Ovo deluje kao sequel,nadam se možda Doomsday Klock stripu ili posle toga.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Film je bombona i jako mi se svideo Leftovers ali neki merge stila iz Leftovers i Watchmana moze bit pun pogodak ili totalna katastrofa.

Ali ako bude u stilu epizode International Assassin onda ce da pršti
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko planirani "release date" Juzni Vetar 2?. Znam samo da je serija od 10 epizoda i da se trenutno snima po Beogradu.
 
Nazad
Vrh Dno