Šta je novo?

Najave filmova i serija

Trebalo bi, ali je pitanje koliko će publika (koja je većinski sadržana od osoba koje nisu čitali knjige) biti zagrejana za još jednu seriju o epskoj fantastici, jer već ih postoji dosta na tu temu, pa sad još i TLOTR...
Nadam se da će jednog dana biti najava u ovoj temi. :)
 
Sutra snimaju neku jurnjavu kroz centar. Koliko sam razumeo Luc Beson je ukljucen, dal rezira ili je producent... Ruska murija parkirana ali francuske tablice na njima [emoji2]
ef83fe378e9f7d19daa46cd8e070255a.jpg
f0684dfe8f242da4f4a134280969f8b1.jpg
34482569c8a776cda2511e4aeed423c1.jpg
 


Predvidjaju mu gomilu oskara. S'obzirom ko rezira, ko su glavni glumci a radjen po istinitom dogadjaju ne bi me cudilo.
 
Kad krene da mlati onu decu po skoli pa hit, ima dobar smek trejler svidja mi se
 
Ovo izgleda odlično... kada izlazi?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Izbegavam trailere al ovaj sam morao da vidim. Odlicna ekipa skoro da nema lika koji mi od negde nije poznat. A i orethodna dva filma su mu top.
 
Nastavljaju sa snimanjem House of Cards ali najverovatnije bez FU-a.
 
Stub serije, nema smisla nastaviti bez njega.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Prema glasinama izgleda da ce junosa (Tim Holland) iz novog Spajdija da glumi Nathan Drake-a u Uncharted Origin filmu....

Iskreno mogli su da zabodu jedno 3-4 glumca kojima (hideo - no pun intended) bi legla ulogao kao budali samar ali ocigledno se puca na nekog trenutno aktuelnog glumca kako bi podiglo interesovanje.

Doduse ruku na srce oni koji mi padaju na um su matori za origin pricu...

Nathan Filion, Jensen Ackles, Chris Pratt i onaj sto je glumio u Avengersima i sada u Wind Runner-u. I svi imaju vise harizme od ovog kepeca, ali hbg i blizu su 40-tim.
Ali ako je istina da je Cranston Sullija, uboli su 100%
 
Poslednja izmena:
Ne fali Hollandu harizme uopšte, na čistu harizmu je učinio da njegova treća inkarnacija Spidermana bude hit čak iako smo svi bili više nego smoreni likom.

Ima komičarski tajming, u formi je zbog Marvel filmova, popularan je kod populacije koja igra Uncharted... Dok se adaptacija završi, taman će da bude u pravim godinama za origin.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^ problem je sto mi je kod njega taj lik koji glumi (iako zabavan) nekako bez emocija.

Primer kod Robert D. Jr-a, u jednoj te istoj ulozi ga vidjamo, izraz lica, pogled emocije iza glasa - potpuni flatline. Nazalost za takve ga "neuroticno-komicne" uloge ga traze - ali covek je mnogo bolji/svestraniji od toga.
Poslednja uloga gde je odglumio "vrhunski" je Tropic Thunder:

images.jpg

A po onome sto sam video od Nolana Northa - covek je daleko harizmaticniji glumac (cak i ako samo daje glasove u igrama) nego sto ce Holland ikada biti.
 
Baš me zanima ko će od likova da preživi a ko ne, skoro celoj glumačkoj ekipi ističu ugovori posle ta dva dela Infinity War-a a neki od njih neće hteti da ih produžavaju.
 
Odlicno, odlicno, nadam se dosta ozbiljnijem filmu od onog smeca Age of Ultron i Kapitena Amerika 3, Civili garbage sta vec.
Kako me nervira ovaj panter i njegov naglasak.
 
Uff kakav hipi.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Auh, sto bi rekao Dzej: Nedelja i svi su tu, sve podseca na srecu :d
 
Mnogo bolji efekti kod Marvela,Dc to radi očajno. Thanos odlično odrađen bukvalno vidiš glumca -Brolina . Izginuće verovatno par junaka pa će se pojačati sa još nekim u drugom delu. Ovaj trailer dosta pokazuje bukvalno vidiš celu radnju :)
 
Poslednja izmena:
RIP DCEU 2013-2017
Dovoljan je bio ovaj trejler da zaboravim da sam gledao Justice League pre par dana,oporavljen i mozak i oci [emoji108]
Ne slažem se da su mnogo prikazali,znalo se maltene sve iz trejlera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Thanos je najveci fail 5 godina ne mogu da se odluce kako ce da izgleda i koje ce uopste boje da bude...nadam se da ga nece usr@ti kao sto su Ultrona.
Inace da je onaj nesrecni reboot Fantastic Four bio uspesan i oni bi se nasli u ovom filmu. Fali Dr.Doom i Adam Warlock koji nikako da se rodi u gardianima.
 
Netflix pravi seriju po knjigama Ricarda Morgana o Takesi Kovacu, deluje dobro.


 
Thanos je najveci fail 5 godina ne mogu da se odluce kako ce da izgleda i koje ce uopste boje da bude...nadam se da ga nece usr@ti kao sto su Ultrona.
Inace da je onaj nesrecni reboot Fantastic Four bio uspesan i oni bi se nasli u ovom filmu. Fali Dr.Doom i Adam Warlock koji nikako da se rodi u gardianima.

Ja se nadam da ce svi dumru na kraju i da se to lepo zaokruzi. Malo mi se smucilo svo to razvlacenje i povezivanje.

Deadpoola, Spajdija, Ant Man-a i Guardians mogu da svarim u jos kojem nastavku,1-2 jos max, ostalo nek puste niz vodu. (mada moze i Cap Murica, eventualno Dr.Strange i Panter ako bude ok) Verujem da sledeca generacija je pocetak kraja tim filmovima sa stripskim junacima.

I da, neka Daredevil "izudara" jos 1-2 sezone i stave klapnu dok je na vrhuncu. Go out with a bang.

Vise me raduje nalet dobrih sci-fi serija (i filmova) nego nesto novo iz Marvelove kuhinje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno