Šta je novo?

Najave filmova i serija

HA!

dexter.jpg

ali. ali... zašto? šta je više sa tim trendom oživljavanja serija? The X-Files, Will&Grace, Saved by the Bell (u najavi)...
 
Zaboravio si Prison Break [emoji23]
Pa vidis da vec godinama nema kvalitetne serije, cak je i HBO počeo da izbacuje gluposti. Nema se šta vise pa gledaju serije koje su bile popularne nadajući se da ce pokupiti staru publiku. Dexter je vec u celoj poslednjoj sezoni bio smece.


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Od novijih serija, poslednja, treća sezona The Deuce je fenomenalna, bolja od prve dve, a i one su odlične.
 
@3ler , da, da Prison Break, znao sam da sam nešto zaboravio. pri čemu, nisam gledao tu seriju osim te nove sezone :D zaboravih i na najavu za novu sezonu "Boljeg života" (mislim da je ostalo na najavi, pošto Marko Nikolić nije više među živima)
 
Dal ce ovo da ispadne dobro? Već mi mirise na isiljenu glumu nekih likova.
 
Mando!

 
Dal ce ovo da ispadne dobro? Već mi mirise na isiljenu glumu nekih likova.

Brate samo da ne gledamo vise socijalu ala nemam para ni cigara, cale bije kevu mi blejimo ispred zgrade filmove i bice bolje 100%
 
Zato sto je lik i inspirisan njime...
Nolan North je imao tu istu harizmu pa se odlicno poklopilo... :)

Ovog samo guraju jer je Sonijevog celjada Spajdermena glumac... Inace je truba od glumca...
Ne mogu ni njega u nedogled da muzu (sledeci spajdisa je verovatno crnac, Miles Morales) pa gledaju novu fransizu da stvore. Voleo bih da film bude dobar, em mi je Uncharted fransiza draga em trziste place za Indiana Jones filmovima...
 
Da da Indiana Jones. Mogao bih ponovo da puknem 10godisnju reprizu hitova. Indiana, Predator, Alien, T1, T2, Total Recall, Runner...
 
Zato sto je lik i inspirisan njime...
Nolan North je imao tu istu harizmu pa se odlicno poklopilo... :)

Ovog samo guraju jer je Sonijevog celjada Spajdermena glumac... Inace je truba od glumca...
Ne mogu ni njega u nedogled da muzu (sledeci spajdisa je verovatno crnac, Miles Morales) pa gledaju novu fransizu da stvore. Voleo bih da film bude dobar, em mi je Uncharted fransiza draga em trziste place za Indiana Jones filmovima...

Pa sad da je truba glumac, ne verujem...odlican je, ali za ovu ulogu ne znam kako ce izvuci, ali kazu da je bas dobro odglumio u The Devil All the Time... :)
Svakako, videcemo, mozda odglumi skroz okej... :)
 
Pa sad da je truba glumac, ne verujem...odlican je, ali za ovu ulogu ne znam kako ce izvuci, ali kazu da je bas dobro odglumio u The Devil All the Time... :)
Svakako, videcemo, mozda odglumi skroz okej... :)

Mozda i izvuce ako ga dobro "upregnu"...
Mene iskreno najvise tu brine izbor Marka Volberga za ulogu Sulley-a, goreg nisu mogli...
 
Ne mogu da verujem kakve su glumce našli... Za Marka ce biti nemoguća misija da izvuče Viktorov karakter. Nije lako naći prave glumce za takav naslov.
Po meni idealan glumac za Drejka po izgledu a i karakteru je Malcolm Reynolds a za Viktora hmm... možda Ford.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Misliš Nathan Fillion, Raynolds je lika koga glumi u Firefly
 
Jeste kolega, omaklo mi. Legendarna serija i likovi a pogotovo on. Kao stvoren da igra Nejtana.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Kako mislite da Fillion (skoro 50 godina) glumi dvadesetogodisnjaka, premisa flima "The Uncharted film will focus on Drake’s youth and his pivotal meeting with treasure-hunting businessman Victor “Sully” Sullivan".

Ono "podmladjivanje" sto su uradili u Irishman-u meni bilo bezveze.
 
Tesko da moze iko da izvuce Sulley-ev karakter... Problem je sto rade neki prequel koji po svemu mirise na onaj TR sa Vikanderovkom -mada je sto se Uncharteda tice sve to odlicno odradjeno u 3jci i 4rci, jedino mozda neki period ako pokriju izmedju 3eg i prvog dela...

3 glumca koja padaju na pamet su Cranston i Simmons (nazalost oboje previse matori) i mozda Bruce Campbell (ima mozda i najvise tu harizmu ali ne i izgled). Sva trojica tu oko 65 banke, sto je previse posebno ako planiraju jos koji nastavak... Ford jos malo pa 80, gde ce on..
Tesko je naci sada Sulleya oko 45godina, koliko otprilike je imao u 3jci kada je upoznao Drejka.

+edit

Chris Pratt bi bio daleko bolje resenje od Marki Marka... :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno