Šta je novo?

Najave filmova i serija

Posto sam relativno nov na netflixu, a danas bi trebala da bude premijera I am mother, kad mozemo da ocekujemo?

Uglavnom bude isti dan ono sto cemo da dobijemo. Ovo ocito necemo da dobijemo :( kupili su distribuciju samo za US izgleda...

tako smo prosli i sa what happened to monday i anon.

doduse mi dobijamo izombie i outlander i jos neke serije pre us netflixa :)
 
Objavljen old-skul poster za Tarantinov film:

D8yPelEUYAAIuxH
 
U petak izlazi poslednja sezona Jessica Jones, ako nekog uopste interesuje...

Takodje u Netflix produkciji Chambers deluje interesantno

 
Poslednja izmena:
Tinejdžeri sa "first world" problemima. Na sve to obavezna HBO goltinja i šok efekat :lupko:
 


Oficijelni (full) trailer za The Boys, izlazi krajem jula.
 
Mlaćenje para....nemojte da plačete posle kako nije onako završila kako ste zamislili
 
Na sta lici druga sezona stranger things ?
Prva mi je dobra ali sam video da ce krenuti da razvlace i siluju pa mi se i ne gleda.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
^
Yep, same here. Sto rece bahamud, da se ne cudimo ako 3. sezona bude tresina.
 
^
vredi li gledati jer su mislenja o seriji vrlo podeljena na forumu - od "najbolja ne-americka netflix serija" do "spanska sapunica"....
 
Po meni vredi, prve dve sezone sam odgledao u cugu. Jedva čekam treću, ludnica u najavi.Svi likovi su zanimljivi, plus bonus je sto igra i nas glumac.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
^
vredi li gledati jer su mislenja o seriji vrlo podeljena na forumu - od "najbolja ne-americka netflix serija" do "spanska sapunica"....
Za mene je klasicna spanska serija, nije mi legla.

Ali ipak uvek je dobro pogledati kada ti krug istomisljenika ima dijametralno razlicito misljenje pa sam presudis.

Na primer batalio sam ST discovery pred kraj 1 sezone i zbog komentara da je pocetak 2 sezone slab nisam ni nastavljao. Pre neki dan nastavio gde sam stao i krenuo 2 sezonu koja mi je legla samo tako.
 
Sama prica je bzvz, odustao sam posle par epizoda...verujem da se pretvara u sapunicu kasnije
 
^
vredi li gledati jer su mislenja o seriji vrlo podeljena na forumu - od "najbolja ne-americka netflix serija" do "spanska sapunica"....
Интересантно за промену.
Солидно урађено.
Није шпанска сапуница али није ни америчка буџевина.
По мени вреди.



Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno