Šta je novo?

Najave filmova i serija

http://www.indiewire.com/2018/05/rick-and-morty-renewed-70-episodes-season-4-1201962674/

1jVXzsg.jpg
 
Kakva vest, ulepsa mi dan. [emoji4][emoji4]
 
Vredi, ali da ga odrade kako valja u sta sumnjam.
 
Cudi me kako ranije nije napravljen film o grupi Queen (Freddie Mercury). Mozda je i pravljen ali ja za to ne znam.
 
Znao sam da nemaju los cojones, da naprave nesto vece. Vezali se za voljenog i izuzetno poznatog lika, pa ce njegovu mladost da odradjuju, bukvalno idu na sigurno. Zanimljivo je, ok je, ali nista specijalno u odnosu na neke delove Silmariliona poput: Muzike Ainura, Berena i Lutijene, Turina Turambara... tako da je razocaravajuce. Veceg projekta u TV industriji, trenutno nema, a toliki budzet i takvu licencu su obezbedili da im bude perjanica, i na kraju ne smeju da odmaknu od LOTR-a. Ne sumnjam da ce ovo biti dobro, i sigurno cu gledati, ali sam razocaran.
 
John Wick 3 Adds LA Clippers Center Boban Marjanović

mozda ce da bude nesto ovako [YOUTUBE]8ic2k2P_FG0[/YOUTUBE]

(bruce lee vs kareem abdul jabbar)
 
Poslednja izmena:


:vomit: u najavi.
 
deluje kao da su bas isli na old skul "look and feel" horora.
 
Deluje ali takav audio-visual po®n klasik ne moze uspesno da se ''rimejkuje'', snima se jednom u istoriji i to je to.
 
Plus jako vuce sad na Stranger Things..
 
Vuce na :vomit: Ne treba Argentove filmove uopste dirati, nit je sad fazon za te filmove niti ih mogu praviti. To treba ostati kao tamo sedamdesete osamdesete i nista im ne fali i sada da ih gledas.
 


Yugo još uvek nije umro u Holivudu(00:40)
Capture.JPG
 
Poslednja izmena:
Ne verujem za jugo.

Uzgred odakle je jugo? Nije iz ovog trailera za Spidermana koji moram priznati izgleda odlicno.

A sada vidim jugic :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno