Šta je novo?

Najave filmova i serija

"Following the deadly events at home, the Abbott family must now face the terrors of the outside world as they continue their fight for survival in silence. Forced to venture into the unknown, they quickly realize that the creatures that hunt by sound are not the only threats that lurk beyond the sand path."

Nastavlja se direktno gde je prvi zavrsen.
 
 


Ovaj covek definitivno (uz Froda) u poslednje vreme radi vrlo opicene filmove
 
Saja, Frodo i Hari potencijalne mlade nade za naslednika naseg divnog Nikolasa Kejdza :smoke:


 
 
Kako sam smejao kad sam video pre par godina Cenu kakp prica kineski, covek ladno prica kineski kao engleski.
 
John Cena covece. :D
Protracio sam skoro 4 minuta zivota na ovu glupost. A svakim filmom sve vise zaradjuju, neverovatno..
 
Ja cu ga obrnuti to je sigurno.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
 


 
Poslednja izmena:
Ovo izgleda creepy do jaja. Ovako nešto se gleda na bioskopskom platnu. Jedva čekam.

 
:) :) :)

 



Sutra bi trebalo da izleti na Netflixu cela sezona, fantasy/horror serija od sina Stivena Kinga po istoimenom (prilicno nahvaljenom) stripu...



+edit
Zaboravih da dodam sto se stripa tice - prica je meh, crtez je dobar, vise ciljano za teenage publiku. Don't get your hopes up...
 
Poslednja izmena:
^
Nadam se da nece da odrade trecu knjigu...
Altered Carbon i Broken Angels su odlicni, Woken Furies mu je znatno losiji i morao da odradi zbog ugovora (preko one stvari)
 
Nazad
Vrh Dno