Šta je novo?

Najave filmova i serija

 
Prequel of the prequel, of the prequelest prequel - origin story.
 
Meni je licno ova NUN jedna od jezivijih stvari koja se pojavila u horror filmovima i to dosta u nazad.
 
7ec040e74ec4a7a6ee08ec44db25f07c.jpg
 
Što više serija, više šanse za hit. A i da ne uspeju, uvek je tu The Orville.
 
Stize nam jedan Dzonijev biser ali ovaj nije neko b gowno kejdzovanje vec ima vrhunski pedigre. Predhodni i jedini film Panosa je bas uvrnut, cudan, originalan i dobar.
Bice ovo dobro :smoke:

 
Halo serija!!! USKORO!
"Showtime announced today it has issued a 10-episode series order for a new live-action TV series based on the Halo video game franchise. The series hails from Microsoft/343 Industries, Steven Spielberg's Amblin Entertainment, writer/executive producer Kyle Killen (Awake), who will serve as showrunner, and Rupert Wyatt (Rise of the Planet of the Apes), who will executive produce and direct multiple episodes of the series."

https://tvweb.com/halo-tv-show-live-action-showtime-series-order/

Eh, sad videh temu najave filmova i serija... ponela me euforija :) Mod neka prebaci.
 
Poslednja izmena:
Prema glasinama izgleda da ce junosa (Tim Holland) iz novog Spajdija da glumi Nathan Drake-a u Uncharted Origin filmu....

Iskreno mogli su da zabodu jedno 3-4 glumca kojima (hideo - no pun intended) bi legla ulogao kao budali samar ali ocigledno se puca na nekog trenutno aktuelnog glumca kako bi podiglo interesovanje.

Doduse ruku na srce oni koji mi padaju na um su matori za origin pricu...

Nathan Filion, Jensen Ackles, Chris Pratt i onaj sto je glumio u Avengersima i sada u Wind Runner-u. I svi imaju vise harizme od ovog kepeca, ali hbg i blizu su 40-tim.
Ali ako je istina da je Cranston Sullija, uboli su 100%





Hvala kolegi iz gaming sekcije... :)
 
Zvanicni trejler.

 
Uff ovo se čeka, Split isto filmčina. Ako ti se svideo Unbreakable onda pre Glass-a obavezan Split.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pa sad, James McAvoy je odradio posao vrhunski sve ostalo je onako
 
Split bas sinoc gledao. Odlican film i odlicni McAvoy, bas mu leze psihoticne uloge. Taj "blagi superhero trip" Shyamalan je bas uspeo da izgura lepo.
 
Bio je plan kad se pojavio da odgledam ali misljenja vecine slicnomisljenika sa foruma me odvukla od toga. Ali zbog Glass-a cu pogledati. Imam vremena do Januara [emoji16]. Nego da li za Split treba neko podsecanje Unbreakable ili ne?
 
Bilo bi poželjno ali ne mora... Willis ima kratak cameo u Splitu ali to je uglavnom sve koliko me sećanje služi. U Glass će biti povezani svi prethodni delovi.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nisam gledao split ali me sad buni jel' McAvoy superhero ili villain sa moćima...
 
I u Split je isto bio
Main villain aka The Horde mada u Unbreakable je Mr. Glass bio main villain tako da se da videti na sta će Glass film da liči

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako pogledas kakvi su im prethodni filmovi o superherojima onda za njih nije sprdnja. [emoji16]
 
Nazad
Vrh Dno