Šta je novo?

Najave filmova i serija

Terminator kanonski samo dva filma, realno ne vredi komentarisati posle toga...

Evo gledam listu Kameronovih filmova - pogledaj samo sta je sve najavljeno od nastavka... True lies serija, sta reci osim WTF... Covek je ili odlepio ili mu gori pod nogama za kesom.

Znam samo da cu da odgledam Battle Angel Alita - a ostatak necu ni stapom preko ekrana da pipam...

Koliko ja vidim Alitu on neće režirati, već je samo scenarista. A i to može biti svašta budući da je potpisivan i na one šajze Terminator filmove kao pomoćnik, saradnik ... Mene eto baš interesuje šta će biti sa tolikim Avatarima, čim se toliko čekalo. Možda ima neku ideju koja može da opravda 4 nastavka :D ... Ako se ne varam ovi ostali će svi biti full animirani pa možda ide na neki PG13 da namlati bilion dolara :D.
 
Od Avatara nema ništa. Ozbiljni nastavci za filmove bez velike baze fanova se prave posle par godina, i na svakih par godina, a ne posle deceniju. Nema Avatar fanove za tako nešto kao što ima Star Trek ili Star Wars.
 
Iskreno, Avatar i nije bio bog zna kakav film da bi zahvaljujući kvalitetu preko nastavaka namlatio i približno iste pare kao prvi deo. Jednostavno film je iskoristio momenat i 3D hajp i namlatio se para i sada kada je svakog čuda za tri dana dosta odavno je prošao voz da se izda i nastavak a kamoli nastavci uz nadu da će isti i približno biti isplativi.
 
Kameronu se nesto debelo desilo par god posle Avatara pa je gomilu projekata batalio. Snimao dokumentarce, pravio podmornice, istrazivao olupine, pecine...
Alitu je hteo da radi jos tamo 2000te ali nije imao "tehnologije" pa je radio Avatar. Alitu je prodao i sad samo satro saradjuje s tom ekipom zbog imena i marketinga, ne pita se on tu nista.
I on i Ridli su pukotine koji na neku staru slavu mlate praznu slamu i ukopavaju se jos gore.
 
A kad ce Titanik 2?

Posle Despacito 2.

Slazem se za Avatar, napravio bi se hajp svakako za drugi deo ali ni priblizno kao da je izasao barem posle 5 god.. Nije ni mala razlika bila izmedju T1 i T2 pa znamo kakav status imaju.
Realno jedini pravi 3D film i mozda 'najbolji film za bioskop' koji sam gledao, znam da smaraci ne mogu da skapiraju taj izraz i da sam dobijao hejt za to ranije ali i dalje stojim iza toga..
 
Znam samo da cu da odgledam Battle Angel Alita - a ostatak necu ni stapom preko ekrana da pipam...

Ja sam to cekao jos kad sam prvi put cuo da se radi, sve dok nisam video trejler i onu digitalnu spodobu od Alite sto izgleda ayy lmao. Tezak flop u najavi. Mangu sam citao prvu i drugu, trecu nisam jos. Od filma sam ocekivao nesto nesvakidasnje kao sto je bio Avatar a ne run of the mill 3d animaciju.
 
Moze biti.

Sta limited znaci? Da ce biti 1 sezona ili nesto drugo?
 


Patricia Arquette, kaka je to ribetina bila...
 
Poslednja izmena:
Najavljuje se Idris Elba kao novi Bond. Protiv sam svakog nasilnog nametanja SJW politike i ostalog, ali u ovom slučaju nemam apsolutno ništa protiv, lik zaista ima "ono nešto" za Bonda. Kad je već sterilni Kreg upao umesto Lijama, ovo je korak ka boljem...
 
Poslednja izmena:
Nilad mi nije palo na pamet da Liam bude Bond. To bi bilo odlicno ionako lema u svakom filmu u zadnjih 10 godina.

Eto mozda bude zlikovac u Bondu [emoji16]

Idrisa najavljuju ima 5 godina ako se ne varam... mnogo dugo to traje
 
^^Nemam ni ja nista protiv, cak mislim da ce da bude dobar Bond.
Mada, sa druge strane, voleo bih da vidim Jonah Hilla kao black panthera, cisto reciprociteta radi... :-devil-:
 
Clive Owen je trebao biti bond posle Brosnana, a ubacise onog smuljavog koji ima istu facu i kad iskace iz aviona i kad bleji za sankom...
Al je mator sad Klajv, mozda Tom Hiddleston on je isto gospodin. Mada mogu komotno i Konerija da vrate i sa 88god bi bio bolji bond od ovog polusveta...
Mislim da im je sad veca frka koga da odaberu da novom bondu bude decko.
 
Nilad mi nije palo na pamet da Liam bude Bond. To bi bilo odlicno ionako lema u svakom filmu u zadnjih 10 godina.

Lijam je bio idealan za ulogu Bonda, šteta što je u dva navrata odbijao ulogu. Lično bih voleo da vidim i Dejmijana Luisa, Mikelsena ili Fasbendera (za njega još ima vremena), ali ne žalim se i ako to bude Idris, uloga bi mu zaista legla.
 
Poslednja izmena:
Ne moze on, nije Britanac ili Irac kao prethodni Bondovi. :)

Idris Elba bi mogao biti maestralan u ulozi.
 
Poslednja izmena:
Louis Gossett jr. - toliko dugo nisam čuo ništa o njemu tako da sam se iznenadio da je on još živ.

A opet vidim da je čovek sve vreme radio punom parom...
 
Nazad
Vrh Dno