Šta je novo?

Najave filmova i serija

Да ли је реално да раде римејк филма из 2013-е???

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Au koliki je to voz kad ce da se probijaju po sezonama. Vidim jos jedno razvlacanje i zavlacenje...
 
Au koliki je to voz kad ce da se probijaju po sezonama. Vidim jos jedno razvlacanje i zavlacenje...

Netfilx style ;) Još im je sve skučeno. Ne moraju da troše mnogo para na scenografiju. Jedino Jennifer može da izvuče seriju. Možda.
 
Ko nije gledao prve 2 sezone, ima vremena da odgleda i taman da nastavi sa trecom...ne znam da li Netflix ima bolju serijo od ove.. :D

 
 
Foundation
E ovo se ceka. Nadam se da ce seriju da odrade ozbiljno i kvalitetno. Pricu imaju.
 
Foundation
E ovo se ceka. Nadam se da ce seriju da odrade ozbiljno i kvalitetno. Pricu imaju.
Само да не крену са неком акцијом и пуцачинама јер Задужбина то дефинитивно није.

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Apple je u pitanju, oni prave seriju. Para se ima, savo da ne odu previše u ljigavu komercijalu.
Ali sve to tek dogodine. :(
 
novi naslov u DC Universe Animated Original Movies

 
Poslednja izmena:
^
Whatever happened to the man of tomorrow?





The Boys season 2 izlazi 4.9.2020
 
Poslednja izmena:
Gde grešim, nekima YT linkove na Tapatalku prikazuje normalno a nekima (tu sam i ja) izgledaju kao broken window!?
Kačio sam sa PC, komandom sa sajta za unošenje adrese videa.
de25671bffedf31042c144aae412b7ff.jpg
 
Poslednja izmena:
Tako je i meni pocelo da izlazi skorije na Tapatalku. Svaki treci post sa videom je broken window.. ne kapiram.
 
Nazad
Vrh Dno