Šta je novo?

Online zarada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

NiKKooLa

Poštovan
Učlanjen(a)
24.08.2016
Poruke
74
Poena
59
Koliko vidim jos nema nijedna tema o online zaradi. Kako i gde sve moze da se zaradi na internetu, koje su procedure itd... Ukoliko je promaseno mesto postavljanja molim moderatore da prebace u odgovarajucoj grupi. Nadam se da ce pomoci mnogim ljudima.

Ovako npr ja znam da dosta ljudi rade na upwork-u, uplate idu na payoneer karticu. Ali je znanje engleskog jezika neophodno.

Saznao sam i za beeshaper, reklamiranje kompanija, ali evo mesec dana od kako sam registrovan jos uvek nisam dobio ni jednu kompaniju za reklamiranje.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
ja radim kad stignem na onespace, napravio sam i video o tome, ali tu nema pravila kome ce izaci poslovi i kada
u glavnom su neki sitni poslovi, nista ozbiljno, ali nakupi se lako bar 10 dolara na dan
 
Koliko vidim jos nema nijedna tema o online zaradi. Kako i gde sve moze da se zaradi na internetu, koje su procedure itd... Ukoliko je promaseno mesto postavljanja molim moderatore da prebace u odgovarajucoj grupi. Nadam se da ce pomoci mnogim ljudima.

Ovako npr ja znam da dosta ljudi rade na upwork-u, uplate idu na payoneer karticu. Ali je znanje engleskog jezika neophodno.

Saznao sam i za beeshaper, reklamiranje kompanija, ali evo mesec dana od kako sam registrovan jos uvek nisam dobio ni jednu kompaniju za reklamiranje.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
Lose vidis. Postoji tema za preko 30 strana u Bench Clubingu.
 
Da, to sam i ja mislio. U globalu internet online zarada. Sve moguce vrste zarade na internetu, od klikcanja nekih reklama, sherovanja preko upworka i ostalih stvari. Verovatno da ima dosta stvari koje mogu da se rade i koje su dosta ljudi probali, pa sam imao u planu da se prica o iskustvima , sta se isplati a sta ne itd.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Nemoj svrstavati sve to u istu temu :) Razlicite za razlciite vidove.
 
Moja greska onda :S

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
ja radim kad stignem na onespace, napravio sam i video o tome, ali tu nema pravila kome ce izaci poslovi i kada
u glavnom su neki sitni poslovi, nista ozbiljno, ali nakupi se lako bar 10 dolara na dan

Odgledao sam tvoj klip. Prilično je dobar, samo si trebao malo više da pričaš o vrsti i raznolikosti posla.
 
pricao bih, ali ja imam samo 2 razicita posla trenutno koja su mi dostupna, pa ne mogu vise od toga da znam, posto nisam licno video
 
ja radim kad stignem na onespace, napravio sam i video o tome, ali tu nema pravila kome ce izaci poslovi i kada
u glavnom su neki sitni poslovi, nista ozbiljno, ali nakupi se lako bar 10 dolara na dan

Kako da koristim PayPal iz CG?
Pokusavam da zaradim neke pare preko neta ali bas ide tesko bez PayPala...
Kontaktirao sam ih znam da nije moguc prijem novca kod nas.
Unaprijed hvala
 
Ja iskreno pravim neke ne bas sitne pare od freelancinga na UpWorku. Zaradi se otprilike 300-600$ mesecno u zavisnosti od tipa. Nije lose, ali moze i bolje. :)
 
A šta konkretno radiš?
Čuj sitne pare [emoji23]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa ako je full time job to su sitne pare za IT, realno :D
 
pa ako neko nema posao, a to mu je jedina opcija i nisu male pare
 
Vec postoji adekvatna tema, a ova je svakako postavljena u pogresan podforum.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno