Šta je novo?

Električni bicikli i električni skuteri tema

80kg gume su nove i pune, danas je prvi put upaljen.[emoji16]
Mozda nije dobra app za hakovanje koristio sam xiaoflasher?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Naduvaj ti za svaki slučaj gume. Proveri.
 
@ilaki
Verovatno ti nije dobra app za ubacivanje custom fw ili nisi nešto dobro uradio sa njom?
Imaš za android tel. ili tablet app zove se M365_downG by Camilo meni sa njom prolazi
šta god hoćeš ..
 
Na koliko bara pumpati gumu?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Težina 50-70kg: prednji točak 35-40psi, zadnji na 40-50 psi.
Težina 70-90kg: prednji točak 40-45psi, zadnji na 45-55psi.
Težina 90-100kg: prednji točak 45-50psi, zadnji na 50-60psi.
Težina preko 100 kg: preporučljivo je 50-55psi za prednje i 60-65psi za zadnje.
 
Kakva su iskustva sa ovim Ring RX2 trotinetima što MTS daje uz postpejd ugovor na rate?

I da li je on u rangu sa Segway Ninebot ES1?

Vidim da su cenovno vrlo slični....

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Pisano već, izbegavaj sve kopije xiaomi i segway trotineta ma kako da se zovu.
Jeftiniji delovi i lošije, manje baterije...
Plus lakše ćeš kasnije naći delove za xiaomi i segway.
 
Kod Ringa mi se sviđa veća nosivost. Jel ina nekih konkretnih zamerki tj. falinki kod njih?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Sunce im njihovo, otkud deci tolike pare za te fensi trotinete. /s

Ovde su jedino roditelji krivi, niko drugi.
 
Ево бициклисти се призвали памети и напокон почели да деле савете о безбедности у саобраћају. Сећам се, некад давно, у теми о бициклизму исти момци тврде да бициклисти могу да возе бицикле свуда, да за њих закон се тумачи како њима одговара и да нису угрожени. Ево овде у теми о електричним тротинетима су напокон видели колико су погрешили и деле савете. Браво момци! Поносан сам на вас!

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
^

QYy8s4j.gif
 
ko sve danas ne vozi taxi....
 
Ne znam o čemu im roditelji misle, ali viđao sam ovog leta dosta gojazne dece na el. trotinetima i onim hoverboardima(valjda se tako zovu). Kao da su invalidi, pa ne mogu pešaka ili na biciklu negde da stignu. Deca su tu najmanje kriva.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Nekidan klinac 14-15 godina na trotinetu na novosadskom ka saobraćajnoj skoli secka trake sa sve slušalicama u usima. Ja se tu biciklom ne bi usudio.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sunce im njihovo, otkud deci tolike pare za te fensi trotinete. /s

Ovde su jedino roditelji krivi, niko drugi.
Ne kupuju ih već iznajmljuju, 200 ili 300 din po satu, odjednom je Niš prepravljen trotinetima, gojazna deca ih uglavnom voze, jure kroz masu, trotoarima, preko pešačkog, i najgore što ih ima po 5 u grupi i ne čuješ ih u gužvi kad dolaze.

P30 Pro
 
e se elektricni bicilki i dalje vodi kao bicikl ne moram nosim slem?
 
Je li normalno da na xiaomi novi baterija izgubi 50% na 4km ali punom brzinom većinu voznje, ili je nesto u kvaru baterija obicni 365 hakovan da ide brze...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sa novom baterijom M365 punom brzinom skoro sve vreme sa mojom težinom (93kg) i rancem prelazi preko 20km pretežno ravnog terena.
 
Je li normalno da na xiaomi novi baterija izgubi 50% na 4km ali punom brzinom većinu voznje, ili je nesto u kvaru baterija obicni 365 hakovan da ide brze...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Lepo si napisao hakovan. Kad se budzi uz pomoc stapa i kanapa normalno je. Bez budzenja 20-ak km je prosek.
 
Uglavnom tako ide, kad se potera preko normale potrosnja se drasticno uvecava.

Tapatalk from Poco loco
 
Da li mogu da izbrisem to hakovanje, hoce li factory reset u xiaomi home aplikaciji ukloniti to?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Imas sve opisano tamo kod hakera koji su budzili. Sigurno postoji da se vratis unazad.
 
Kod elektropogona, preko neke granice, malo povećanje brzine i ubrzanja, drastično povećava potrošnju baterije.
 
Pomoćnica direktora Agencije za bezbednost saobraćaja Svetlana Miljuš kaže za Tanjug da se očekuje da će predlog novog zakona Zakonu o bezbednosti saobraćaja biti gotov do kraja ove godine. Navela je da smo najpribližniji modelu koji se primenjuje u Sloveniji, po kome se električni trotineti ne smeju voziti po kolovozu, već po trotoaru i to brzinom ne većom od brzine hoda što je, dodala je, oko šest kilometara na sat.

Kakvi su ovo genijalci.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I treba, juče uveče idem kolima ulicom Vojislava Ilića a iz suprotnog smera lik vozi trotinet kolovozom i usporava ceo smer jer ga vozila ne mogu obići, njih pet, šest.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ta vozila što ne umeju obići trotinet bi ja poslao na dodatnu obuku


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ako je dozvoljena samo voznja trotoarom 6km na sat...........trotineti nemaju smisla onda.
Verujem da ce biti izmene neke ili su zaboravili da kazu da ce moci brze tamo gde ima iscrtane bici-staze
 
Ovde u Albaniji voze neke električne trotinet sa širokim gumama i sedištem sa amortom položaj kao na harliju to izgleda već mnogo ozbiljnije od onih klasičnih trotineta i ozbiljno je brzo to kod nas nisam video

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno