Šta je novo?

Xiaomi mi6

mi6 je avion za p10 pod uslovom da ga pazariš sa nekom normalnom garancijom....

from komsa's edge
 
+1

Imao sam prilike da koristim P10 i nisam impresioniran, naročito baterijom koja ne može da izgura ni 24h. Za MI6 još uvek nisam čuo ništa loše, osim možda malo veće cene za jedan Xiaomi telefon
 
Ajde...bar jedan da ga ima na forumu, a ne da kenj*mo u prazno. Pisi utiske kad stigne.
 
Nismo navikli da neki Xiaomi kosta oko 400 e. :)
Noviji je od P10, a dal je toliko bolji to je pitanje.
Meni Honor 9 koji je isti fon kao P10 drzi bez problema bateriju dan i po.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
P10 je smejurija realno. Toliki hajp je bio, i ništa. Pojeli su ga ostali modeli
 
Po čemu ze ovaj izdvaja? Šta ima bolje? Kameru? Zvuk? Ekran? Nisam baš ispratio model, ništa posebno ne vidim, P10 ima bar sa krštenom garancijom.
 
Ni po čemu, baš kao i p10. Al bih ga ja npr uzeo pre huavejca. Stvar ličnog izbora
 
Je li se ovo pojavila global verzija kod nas? Vidim po oglasima mi6 global ispod 400e.
 
Verovatno sa Global Rom-om sto ne znaci da ima i B20.

Kao sto mnogi za ostale Xiaomi uredjaje pisu da bi ga samo prodali.
 
Ako neko kupi to ce moci da potvrdi, ja tim prodavcima nesto i ne verujem.
 
Ima, proverio sam. 380e 64/6gb verzija.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koliko ja znam nema, nije imao ni mi4, mi5. . .
Neka @Kidence potvrdi.
 
Nema mi6 sa band20... Postoji Mi6 interational version, kako ga zovu, ali nema B20.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Proverio covek, sta vi znate :d
 
Pa to je isto kao i sa Mi Max 2, i on se vodi kao Global version(pise na kutiji Global version)...vakuum pack, eu punjac...ali nema band20.


Sent from my Redmi Note 4X
 
Proverio covek, sta vi znate :d
Joj Djilkara kad te sretnem pevaces mi Cecu onako kako ti najbolje znas [emoji23]

625c0c17013b85f4d47ebfc624505fec.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    293.1 KB · Pregleda: 247
Poslednja izmena:
Preskočiš Mi6, sačekaš Mi Mix 2. On ima B20. Interno su skoro isti, samo što Mix 2 ima bolji ekran i izgleda perverzija sa onom keramikom na leđima.
 
I mi6 pro je keramički, kao i mi5 ona 128GB. Mix će koštati previše
 
Čekaj malo, ima li ta Vera - nevera plavu boju? Plavi izgleda britalno. Nisam našao plavi kad sam tražio.
 
Nazad
Vrh Dno