Šta je novo?

Xiaomi mi6

Jel su koristili Gorilla Glass 5 kod Mi 6 ?
 
Zanimljivo je da kinezima ovde niko ne zamera na ukidanju 3.5mm ulaza. [emoji16]
Sa tim potezom i ovom kamerom,prilicno je jasno koga pokusavaju da slede. Nisam procitao,da li ima i stereo zvucnike?


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Ma to za mene licno i nije neka mana,nego kada je Apple povukao taj potez,usledio je hejt epskih razmera,a sada je kao postalo prihvatljivo.
Nego,svaka im cast u svakom slucaju,ozbiljna masina za te pare.


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Kušiš Mi Band 2 za smešne pare i rešio si problem sa obaveštenjima, fon može na vibraciju uvek i bole te uši za lampice. Plus Mi Band 2 ti ostaje uvek za sledeći fon, a može svašta nešto.
 
Ma da ,nosim kišobran svaki dan npr zato što mob nema ip67.
Nema opravdanja za mob bez not light koji nema aod i amoled.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Tvoj telefon nema svakako ip64 a to ti je mana? A onaj koji ima ti mu nalaziš druge mane... krastavac, sve ima i košta, nema kod Kineza ništa kršteno i da radi kako treba za male pare, nema, uvek neki problem. Pomiri se sa tim.
 
Jel će ovaj Xiaomi biti van tržišta Kine ?
 
Sta ti znaci to not light, jel nema onu led diodu za obaveatenja?
 
Meni je recimo bitan 3,5mm ulaz za sluške. Iritiraju me sluške koje još moram da punim. Znači, ovo nije za mene.

Takodje, zašto idu sa manjom baterijom na ovim jačim modelima ? Pridužujem se za notification LED, mnogo korisna stvar.

Eto, par sitnica koje bi mene odvatile od ovog modela.
 
Sto se baterije tice to je opste poznata stvar, u flagship se ne ugradjuju baterije najveceg kapaciteta a sa druge strane ovih 3350 mAh vs 3000 mAh na S7, koji inace ima odlicnu autonomiju, deluje itekako obecavajuce.
Led not i 3.5 mm jack za sluske nema ni iP7 a zna se koju cenu ima. Naviknite se na to, cim je Apple izbacio 3.5 mm za par godina, ako ne vec sledece, ni jedan flagship ga nece imati.
Za ovaj novac ne znam kako sme nesto da im se zameri. I da je duplo skuplji opet bi bio jeftiniji od vecine ovogodisnjih top modela, a i u tom slucaju bi moglo da se zazmuri na ove neke sitnice. Ovako je smesna bilo kakva kritika.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije to kopiranje, već težnja da sve bude bezično, tako da za par godina neće biti niti jednog porta na telefonu. Nije to stvar apple Ili neke druge firme... Ujedno štede pare i povećavaju profit...
 
Led not i 3.5 mm jack za sluske nema ni iP7 a zna se koju cenu ima. Naviknite se na to, cim je Apple izbacio 3.5 mm za par godina, ako ne vec sledece, ni jedan flagship ga nece imati.

Izbacio sam 3,5mm pre apple, ja se na kabal kada je u pitanju telefon ne vraćam. Olakšao sam život bežičnim sluškama, što na treningu, što za svakodnevno kirišćenje u toku razgovora.
Slažem se sa Jocom, i on nekad ubode, nema ovaj 3,5mm veze sa apple, ide se odavno na to, izbacuju portove.

Za ovaj novac ne znam kako sme nesto da im se zameri. I da je duplo skuplji opet bi bio jeftiniji od vecine ovogodisnjih top modela, a i u tom slucaju bi moglo da se zazmuri na ove neke sitnice. Ovako je smesna bilo kakva kritika.
Upravo, za tu lovu mnogo se očekuje i buni. Ne može on da se nosi sa S8 ni izbliza, ni na jednom polju, ali za tu lovu dobiješ Kineza sa brutalnim hardverom, ko želi poslednji hardver izvolte, ima, ne mora da bude S8 iP8.
 
Kako ne moze da se nosi sa s8 ni na jednom polju kad imaju poptuno isti hardver.
 
Nije isti,kinez ima vise rama,dual kameru i stereo zvucnike [emoji16]


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Tačno, ne može da se nosi, Kinez je bolji ;)
 
Ovo je special edition ili obicna crna? Brutalno izgleda ovako na slikama. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To naprave 5 primerka za slikanje a onda prodaju beli, sivo metalik i zlatni... [emoji1]
 
Prelepo izgleda u svim bojama.
Sve mi boje lepo stoje fazon. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel to "jet black"? [emoji16] Ugladio ih Kinez,sljaste kao pasja m**a.


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Kako ne moze da se nosi sa s8 ni na jednom polju kad imaju poptuno isti hardver.

Kao što Mi 5 nije mogao sa S7, oba izašla u februaru 2016. god. Tako neće ni ovaj, napucali su oni hardver i to se završi na tome. Koji ima bolju kameru od ta dva? Koji ima bolji zvuk? Ekran? Bolji otisak? Itd. Sve je bolje na S7, ali košta više krastavac. Dizajin S8 je mnogo, mnogo bolji (subjektivno) od već viđenog dizajina kod predhodnog modela Mi 5s (napred Mi 5s, pozadi P10), ekran je sigurno bolji itd. a brojke na papiru koje Kinezu gurnu, pa ostaju na papiru, plus mi ne vidimo ove verzije, već nešto sakatao kao što je slučaj sa Mi 5, koji opet ima poznat problem sa crkavanjem... Za ove pare je ovo odličan uređaj, to se završava na tome, da bih isti kupio za ovu lovu, da, pod uslovom da su otklonili boljke sa Mi 5 i Mi 5s.
 
Poslednja izmena:
Sve je to diskutabilno, treba sacekati recenzije. Jedino sto sad znamo je da s8 ima bolji ekran, ali da za taj novac mozes kupiti dva Mi6 i jos kusur da ostane.
Dizajn je subjektivna stvar, meni je s8 lep napred ali bas ruzan pozadi
 
Ne razumem zasto ne izbacuju dobre sluske sa usb c ulazom? Ima li uooste takvih slusalica u prodaji? Ne vidim.razlog da teraju ljude da predju na bezicne kada kvalitet zvuka ne mozw da bude nikada isti, da ne pominjem i autonomiju, malo je to sti twlefone stalno punimo nego cemo jos i slusalice, sta zaboravis da napunis slusalice i mozes da se slikas sa njima, teska glupost.
 
Nazad
Vrh Dno