Šta je novo?

Novi iPad koji treba da zameni iPad Air 2

Nisi video pro 9.7 -10.5 ekrane ovaj bi ti zaista bio cudan... posto imam kontakta sa ipad 6th slobodno mogu reci dobar je ekran ali daleko od odlicnog... za te pare se ne moze ocekivati ekran kao na pro modelima... trenutno najbolji ekrani koje apple ubacuje u svoje proizvode...
 
jel bolji ekran na ipad pro od macbook pro 2015?
posto ako nije ili su tu negde, ne smeta mi da gledam u ovaj ipad u odnosu na macbook


meni je ekran odlican uz tu manu da sve izgleda ostrije na modelima od 7.9 inca, jer je ista rezolucija... pogotovo sto nema konkurenciju ovaj tablet
jedina konkurencija mu je skuplji apple tablet opet, androida nigde
 
Poslednja izmena:
Kazu da da... inace osetna je razika kada se predje sa pro na ipad 6th... bas se primeti da nema anti reflektujuci sloj, odvojeno staklo od ekrana hajde i nije toliko kriticno ali opet primeti se, sjajan feature je true tone... i narano wide paleta boja...
 
Ja ga imam i to je razlog zasto ga prodajem (da bih presao na 10.5) - vidi se gap, ne toliko koliko pricaju na yt ali vidim tu dubinu ali najgore je refleksija, to mi smeta bas. Vecina ljudi to ni ne primecuje ali mene smara. Inace ovako, solidan proizvod, dobar kvalitet izrade, ok ekran, brz je, split scren i ostala sranja :) nemam zamerke zaista.
 
Ma za 350e je top nema greske uredjaj... bilo bi lepo da ima ekran sa pro-a9.7 ali boze moj :-D
 
Koja futrola sa tastaturom je propruka za ovaj model?
 
Nazad
Vrh Dno