Šta je novo?

Tesla protiv ostalih "kineza"

python

Poštovan
Učlanjen(a)
04.01.2016
Poruke
162
Poena
80
Planiram kupovinu TV-a 40-43"do 40.000-45.000 za D3 i filmove sa android box-a, bez igrica. Posle čitanja i ovog i drugih foruma i obilaska prodavnica, izbor sam sveo na LG 43LH541v sa KP i Teslu. Tesla je upao na objašnjenje prodavca da je dosta bolji od ostalih domaćih kineza, pa i Philipsa u tom rangu cena, a i zbog garancije od 3 godine. Uporedo sam video samo Teslu sa Samsungom 40j5000, vrteo se neki promo materijal, Tesla ima daleko bolje uglove gledanja. O LG je dosta pisano pa bih bio zahvalan ako neko ima da podeli iskustva sa Teslom (kvalitet izrade, uloženo-dobijeno i sl.). Naravno, ako neko ima drugih predloga...
 
215 je stara cena. Javio ni se lik kasnije i sada su 220 (toliko su i u Mađarskoj)
Rekao je da šalje fiskalni i LG garantni list pa neka ide život :)

Poslaću ti link na PP.
 
Narodna izreka kaže "Ne jede se sve što leti".
LG izbacuje takva đubreta što se TVa i monitora tiče da nemam reči. Ali, zato im je odlična veš mašina. Razbija kako radi...

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Mnogo ste kontradiktorni, nadam se da ćete biti zadovoljni i sa televizorom :D
 
Znam za Vivax. Kao što pomenuh, nisu svi modeli u gami uvek krš :)
Inače Vox je već dve godine čist Kinez. Kakva Turska...(Informacija od čoveka iz Vox-a), marketing.
Btw, sklapa se u Srbiji, Hrvatskoj, itd...to je za neku pohvalu? Zašrafe, stave u kutiju i ubace uputstbvo...
Uzgred, da li neko ima pojma koja količina od onih plasiranih na tržište se sklopi ovde/u komšiluku? 10%, 20...?

To nije tačno, što se moe videti kada uđeš daljincem u softver. Vestel ih proizvodi
 
Da ne otvaram novu temu, zanima me koji da pazariim za kevu od ovih 32" 720p t2/c do 25k din? Gledao sam nesto model tesla 32s356sh sivi i jos par slicnih npr. beli vox 32dis472w. Moze neki predlog u klasi.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ja bih za starije ljude uvek gledao veći TV, bar 40", 32" je stvarno malo. Tesla, VOX, FOX, Elin, Grundig, JVC, VIVAX, nema razlike koja bi bila bitna. U ovoj klasi samo što duža garancija.
 
Upitanju je jako mali stan i zid na kome ce biti kacen.
Gledao sam par modela u sivoj i beloj boji.
Tesla 32s356sh
Vox 32yd350
Vox dis472w
Neka preporuka koja od ova tri modela. Svi imaju po 3g. garancije.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno