Šta je novo?

Nasnimavanje na audio kasete

Corey

Slavan
Učlanjen(a)
14.01.2005
Poruke
868
Poena
319
Potrebna mi je preporuka za osobu ili firmu koja se bavi nasnimavanjem audio materijala na praznu kasetu : )
 
Koliko ti treba? Cena prebacivanja prevazilazi cenu najjeftinijih dekova u oglasima. Većina troglavih dekova iznad 30-40 evra će ti završiti posao, kupi završi i posle prodaj (ili zadrži).
 
Па ваљда се то још увек ради, знам да другар у радњи ради слично, у оба смера. А што баш троглави, осим због тога што је вероватно квалитетнији од двоглавих а што овде можда и није много битно? ;)
 
Sta ce ti to, ako nije tajna? Ne mogu da zamislim situaciju gde se ne moze izbeci audio kaseta.
 
Sta ce ti to, ako nije tajna? Ne mogu da zamislim situaciju gde se ne moze izbeci audio kaseta.

Pravim poklon, mikstejp, i baš hoću da bude na kaseti kao u stara vremena. Našao sam firmu da kažem, ali ako neko zna nekoga isto, može da mi javi, možda su jeftiniji od ovih koje znam sada.
 
Haha kul, kul. Secam se da je Manhattan u Dobracinoj vrsio te usluge konverzije formata i nosaca zvuka/slike, ali koliko se secam nisu bili jeftini.
 
Kod njih sam i otišao na kraju.
 
Nazad
Vrh Dno