Šta je novo?

Problem sa pravlenjem video sa EZVID--om

megasoftbeograd

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2017
Poruke
8
Poena
51
Još sam relativno nov na forumu, nadam se da nisam postavio u pogrešnu grupu. Ipak je ovo "kvar" pa rekoh ajde, u servisiranje.

Naime, imam problema sa pravljenjem videa sa programom EZVID (snimam moj desktop). Dok sam snimao (a to mi se desilo više puta) nije mi prijavio nikakvu grešku da bi prilikom uploada na youtube, a onda i pregledom video fajla video da postoji greška.

https://www.youtube.com/watch?v=84ungGx-qBA&feature=youtu.be

Na 1 minut 19 sekundi je problem koji tera do kraja snimka.

Zašto mi uopšte treba ovakav snimak? Vrlo često me u igrici WoW - Legend izbacuje na desktop, odnosno u drugi aktivni program, To se uglavnom dešava u tuči tako da je stvarno problem. Ostanem ja u igrici, ali dok zatvorim trenutno nepotreni prozor, vratim se u igricu, sekunde idu, a mobovi biju. Zato sam hteo da napravim video (slika vredi 1000 reči, pogotovo što ja moj engleski zovem "Tarzan" engliski) i pošaljem pitanje Blizzardu možda znaju rešenje, možda nisam prvi sa ovim problemom. Znam ja da mi je grafička slaba za Legion (Radeon HD4350) ali problem mnogih od nas. Nezaposlen sam više godina, sada sam i oboleo od srca, holesterola, visokog pritiska, dijabetesa i živim od pomoći 150 evra mesečno. A kartica je oko 90 evra.

Kada sam već tu, pošto kako mi rekoh, mi je engleski dosta slab, kako mogu promeniti ovu smaračku muziku? Ovaj video nije išao direktan upload iz EZVID-a, nego iz njegovog foldera projects.

Kada sam išao direktan upload na Youtube on je odradio sve kako treba, međutim, posle jedno minut, moj video ima ovakvu poruku pa ako može pomoć i oko toga.

https://www.youtube.com/watch?v=pxfQrbpHs9
 
Koji codec koristi ezvid prilikom snimanja? Da li možeš da probaš da provučeš snimljeni video kroz ffmpeg i kompresuješ ga u h264.
Probaj OBS umesto ezvid.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Evo sad sam ponovo probao, nema dva minuta, opet je zamrzao. Deinstalirao sam ga i promaću sa ovim programom što si ti preporučio. Ne znam koji codec Ezvid koristi, odnosno gde da pogledam, dosta ne znam, ja sam operater samouk.

********

Ja se sa njim ne snalazim. Znači meni treba da mi par minuta snima video kao screenshot, odnosno šta je radim.
 

Prilozi

  • sta dalje.jpg
    sta dalje.jpg
    57 KB · Pregleda: 13
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno