Šta je novo?

Strix 1070 idle clock

Cime86

Cenjen
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruke
30
Poena
155
Da li je neko imao problem sa ovom kartom da u leru drzi visoke klokove,drzi Gpu na 1500mhz i Mem 4000mhz
 
moja u idle drzi 1633 i 4004
 
Da nemate kojim slucajem zakacena dva monitora/TV-a za kartu ? Drugo, reinstall drivera, ali prvo brisanje sa DDU, pa da se stavu svez driver. Pogledajte i koji je profil podesen u power opcijama windowsa ( balanced vs performance ) ?
 
Da nemate kojim slucajem zakacena dva monitora/TV-a za kartu ? Drugo, reinstall drivera, ali prvo brisanje sa DDU, pa da se stavu svez driver. Pogledajte i koji je profil podesen u power opcijama windowsa ( balanced vs performance ) ?

Probao sam sve to pre neki dan,ali ista situacija,nije bilo nikakvih promena i dalje id drzi visoke
 
Instaliraj MSI AFterburner, pa idi na ddugme reset. Pomogne kod mene nekad kada zabode BIOS na karti.
 
Imam Msi AFterburner,probao sam i to ali nema promena,u nvidia control panelu sam isto gledao power opcije stoji na optimal power,u windowsu sam sam isto gledao power opcije i to je dobro,ne znam sto bi moglo da drzi tako visoke klokove u leru
 
Ako mozes da probas u nekom drugom kompu ili u servisu, posao od pet mimuta. Ako i u drugom kompu drzi visoke klokove, onda , verovatno je nesto bios zabagovao klokove i mora refresh biosa.
 
Da nemate kojim slucajem zakacena dva monitora/TV-a za kartu ? Drugo, reinstall drivera, ali prvo brisanje sa DDU, pa da se stavu svez driver. Pogledajte i koji je profil podesen u power opcijama windowsa ( balanced vs performance ) ?
Da imam 2monitora i jos 3d animiran wallpaper na oba, tako da me ne cudi, ali reko kazem coveku koliko meni drzi kad vec imam strix 1070
 
Otvori Nvidia control panel, klikni na desktop i klikni opciju "Display GPU activity icon in notification area", dole u taskbaru ces videti gpu activity proces, otvori i vidi da li ti nesto koristi GPU u idle-u.
 
Nazad
Vrh Dno