Šta je novo?

prebacivanje kompletne CD kolekcije u mp3

Uzgred, al te zeznula: uvaliće ti sve te silne diskove! ;) Ja sam pre ~3 godine izbacio dve ogromne kese CDova, oslobodio pola povelike komode :)

Originalne diskove bi trebalo sačuvati. Bugare i rezance, naravno, ne...

Ali originali, pa još ako su neka normalna izdanja (ne, ne mislim na "Best of Zdravko Čolić", dobijeno uz kesu deterdženta), mož' biti da će jednog dana imati neku vrednost.
Kao vinili sada. Joj kada se setim koliko ploča je završavalo u kontejnerima tamo, tokom '90-ih.
 
2017 god, sto su ljudi i dalje gadljivi kada je u pitanju AAC [emoji2]

Sent from mTalk
nemam pojma kako i na cemu ce da slusa, al ne bih da dodjem u situaciju da npr uzme mp3 plejer za kola, bocne flesku sa kolekcijom i onda joj ja budem kriv sto nista ne radi, jer sam ripovao u AAC ili FLAC ili nebitno sta. MP3 je sigurica...
Originalne diskove bi trebalo sačuvati. Bugare i rezance, naravno, ne...

Ali originali, pa još ako su neka normalna izdanja (ne, ne mislim na "Best of Zdravko Čolić", dobijeno uz kesu deterdženta), mož' biti da će jednog dana imati neku vrednost.
Kao vinili sada. Joj kada se setim koliko ploča je završavalo u kontejnerima tamo, tokom '90-ih.

ima kompletna Zdravkova antologija, cini mi se na 7-8 CD-a, original, i jos ovo sto je nakon toga izaslo :d
 
ima kompletna Zdravkova antologija, cini mi se na 7-8 CD-a, original, i jos ovo sto je nakon toga izaslo :d
E, pa što ne kažeš... Evo, ja ću ti obezbedim benzin za polivanje te gomile, a ti samo baci upaljenu šibicu ;)
 
skočio benzin juče u CG za cijelih 5 centi, ali vrijedi potrošiti se za taj trenutak uživanja kad se naloži lomača :d :-devil-:
 
Nazad
Vrh Dno