Šta je novo?

Coinspace?

juninho

Cenjen
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruke
68
Poena
159
Drugari, da li neko zna za kriptovalutu S-Coin od Coinspace-a ? Nisam previse upucen u celu pricu o ovoj temi, znam nesto poprilicno povrsno. Doticni su se pojavili u regionu i vrbuju ljude da ulazu novac. Vec nekoliko koje poznajem su dali 300e koliko je najmanji paket (mada navodno ima i neki mini za 150e). Zatim ide neka prica da u prvom kvartalu 2018. izlaze na berzu, da ce pocetna cena biti minimum 1$ pa ako imas 2000 koina to je 2 soma, a moze se desiti da vredi i 10$ ili cak 100$ i onda - zbogo siromastvo. Pokusavam da im objasnim da je to klasicna prevara ali mi ne veruju pa rekoh ajde da pitam ljude koji se stvarno razumeju. Odmah da kazem da imaju i sektasku MLM komponentu grananja gde uspesnima nude Iphon-e, luskuzna putovanja ,bembare, maseratije... ali navodno niko te na to ne tera vec samo ako sam hoces. Sramota me sto uopste pitam ali cisto i mene interesuje, ne da bi ulozio jer i da imam kintu ne bi dao, nego da prijateljima sacuvam novac.

Unapred hvala na odogovorima.
 
Poslednja izmena:
Evo jedan quote ako ti moze pomoci..

This company is pretty much a Ponzi scheme because the only source of income that goes to this company is through affiliate investments.....
 
Da, kopao sam i ja malo po netu i nasao nekoliko stvari, okacili su slike navodnih prostorija firme na Malti pa se ispostavilo da je to foromontaza. Na bitcoin forumu se pojavio jedan od njihovih menadzera koji nije imao nikakve konkretne odgovore na pitanja tipa: "I'm looking for the whitepaper, github links, block explorers etc for your proposed s-coin...". Mene samo interesuje da li postoji ikakva sansa da taj S-Coin izadje izadje na berzu i da ima neku pocetnu vrednost od 1e ili vise?
 
Poslednja izmena:
mislim da ce mu pocetna vrednost biti kao stan, sutra dizem kredit
 
@pivce
sve je jasno nego sve se nadam neko malo duzem objasnjenju sa ponekim argumentom....:)
 
Ok, prosledicu poruku da je 100% prevara. Hvala svima.
 
Nazad
Vrh Dno