Šta je novo?

MotoSpeed CK888 - Mehanicka Tastatura i Mis COMBO I Video Recenzija

kiaTech

Poštovan
Učlanjen(a)
06.04.2016
Poruke
167
Poena
70
Pozdrav svima,

skoro sam od Gearbesta na test dobio motospeed ck888. Set mehanicke tastature i misa. Trenutna cena je oko 45 dolara sto je zaista super za ovakav set.

Kutija je crne boje, bez mnogo detalja. Iskreno, moze izgledati i biti dosta bolja ali kada je u pitanju ovako relativno jeftin set, ne mogu da se zalim.

Osim uputstva, u kutiji ne dobijamo nista sem tastature i misa.

Tastatura u ovom setu je ck104, koju sam vec predstavio na forumu i Jutjub kanalu. Ck104 je zaista kvalitetna tastatura sa kojom do sad nisam imao ama bas nikakvih problema. Tastatura poseduje blue mehanicke sviceve koji su takodje dobrog kvaliteta. S obzirom da nigde nije naznaceno, ne bih mogao da tvrdim ko je proizvodjac sviceva. Lice na gatreon a samim tim su ekvivalent cherry svicevima koji su svima nama dobro poznati. Keycapovi su plasticni i deluju sasvim okej, i naravno tako su se i pokazali. Iskreno, nemam sta da zamerim ovoj tastaturi, aluminijumski front panel kao i sama izrada tastature je zaista dobra. Nema nikakvih cudnih zvukoma, kliktanja, pomeranja plastike i slicno. Led svetla su RGB i tu je i dosta modova koje mozemo promeniti prema nasim potrebama. CK104 poseduje n-key rollover i wire (zicane) stabilizatore.

Sto se tice misonje, ne bih znao koji je model. Postoje par slicnih modela ali ni jedan ne odgovara specifikacijama ovog iz seta. Mis je plastican i da budem iskren bio sam jako skeptican sto se tice kvaliteta istog s obzirom da sama ck104 tastatura kosta gotovo isto kao i ovaj set (ako ne i vise, s obzirom da je trenutno neka akcija na gearbestu, pa je cena seta 45 dolara, a ck104 je oko 55) Mis poseduje 3 dodatna dugmeta, dva sa strane i jedno dpi dugme na prednjoj strani ispod skrola. DPI dugme takodje menja trenutnu boju svetla i mis poseduje samo jedan (breathing) mod osvetljenja. Same led lampice ne izgledaju kao kvalitetne ali daju misu dosta lepsi izgleda. Mis lepo lezi u ruci i uopste nije lagan sto mi se dopalo.

Ukratko, to bi bilo to a ukoliko je neko zainteresovan moze da pogleda moju video recenziju. Na Engleskom je jeziku pa ako nekome smeta neka ne ulazi u klip. Pozdrav jos jednom :D

[YOUTUBE]?v=ZhYzWDKFTcs[/YOUTUBE]
 
Evo i par slicica.

iXMetos.jpg

cPnY9ek.jpg

KtqPe4L.jpg

HBtWt7J.jpg
 

Prilozi

  • jxRE1Hc.jpg
    jxRE1Hc.jpg
    626.2 KB · Pregleda: 96
Brisi odakle si dobio, da te ne nagazi Peca opet :D. Inace, kul tastaturica. Razmisljao o njoj dok nisam skapirao da nemam mesta za numpad na stolu, pa uzeo Redragon k552 RGB.
 
Ne radi link
 
Ako moze slika misa iz profila, tj koliko je visok
 
Nazad
Vrh Dno