Šta je novo?

Preporuka za Gaming miš

Raksa

Slavan
Učlanjen(a)
16.10.2005
Poruke
388
Poena
319
Pozdrav za sve, potrebna mi je mala pomoć oko izbora žičnog miša za svakodnevne potrebe, internet-office-igre...
Cena bi bila u rasponu 2.500 - 3.500din. Nešto što sam pronašao, da je u toj ceni su recimo tri modela, pa me zanima vaše cenjeno mišljenje:

1. http://emmi.rs/miševi-ps2-bežični-u...oody-gun3-multi-core-.11.html?productId=55455

2. http://emmi.rs/miševi-ps2-bežični-usb-i-notebook-miš-genesis-gx44-gaming.11.html?productId=50812

3. http://emmi.rs/miševi-ps2-bežični-usb-i-notebook-miš-nacon-gm-300-gaming.11.html?productId=58532

ili možda nešto četvrto!?

Hvala puno na brzim odgovorima, sutra bih trebao da javim za izbor...
 
Bloody v7m je odlicno resenje i nemas utisak kao da imas mis od 2000 dinara pod rukom, vise ljudi oko mene ga koristi i svi su zadovoljni.

Ne bih da gresim dusu jer nisam koristio niti video uzivo ovaj sto je pekicp linkovao, ali sve te kinezare do 1000 dinara bih izbegao sirokim korakom.

P9 Lite TT
 
Iskreno da vam kazem -
posedujem Mad Catz R.A.T.9, Razer Imperator + Mamba i na kraju sam shvatio da je sve to bacanje para!
Em su preskupi, em ne mozes da iskoristis te silne dpi a kada crkne middle mouse switch - dzaba vam novci moji sinovci...
Igrao sa i sa tim "kinezima" i uopste nisam primetio razliku izmedju 120 evra i 0.5 evra ( stim sto ovaj jeftiniji mozes da menjas kao carape :)!
Na ovakve stvari ne treba bacati pare, to je moje skromno misljenje.
 
Koritim zadnjih par godina dva Bloody-ja. Ali samo ako si dešnjak kupi.
Subjektivni stav je, da odlično leži u ruci, ima oslonce tačno gde treba, ne zamara, klikovi kako treba, dpi podesiš kako želiš (nemam pojma na koliko je ali nisko), preciznost odlična, ne ispada mi klik kod crtanja, drndanja... problem u startu je bio, na M510 logitech-u back je donje, forward je gornje, a kod ovog naopako :) Sad, m510 sam koristio milion godina, ali brzo se navikneš). Ne menjam često pa nemam iskustva sa ostalim.
Klinci ga koriste za igre i ne žale se. Pleteni kabl je plus posebno za njih.
Imam suprotan stav od pekicp, meni je do dosta bitna stavka da radi kako treba i posebno da ti leži u ruci kako treba. Za ćaleta uzmem tako neki jeftiniji sa obzirom da ga pomeri jednom u sat vremena i pri tom zaboravi da klikne :) Tako da na te stvari bacim pare da nađem onaj koji meni lično odgovara.
 
Ima Bloody v8m, slican kao v7m samo sto je pogodan za obe ruke. Cenovno su 100-200 din jedan od drugog.

Za desnjaka je bolji v7m.

P9 Lite TT
 
Ovaj Redragon deluje ok, ima j tegove za tezinu.
Meni veliku prednost Bloody-ju daju metalni glajderi koji ce trajati duze od obicnih.

Najbolje da odes u radnju i da pogledas oba, pa koji ti vise odgovara, mis je stvar gde ti subjektivno misljenje i osecaj pod rukom igraju ulogu pored iskustava drugih.

P9 Lite TT
 
Ovaj Redragon deluje ok, ima j tegove za tezinu.
Meni veliku prednost Bloody-ju daju metalni glajderi koji ce trajati duze od obicnih.

Najbolje da odes u radnju i da pogledas oba, pa koji ti vise odgovara, mis je stvar gde ti subjektivno misljenje i osecaj pod rukom igraju ulogu pored iskustava drugih.

P9 Lite TT
Još kad bi dozvolili da se proba pre kupovine.
 
Preporuka za V7M (i slicne a4tech), koristim ga dugo, kao i dva drugara... Perfektan za oko 2000din. U rangu daleko skupljih.

Koritim zadnjih par godina dva Bloody-ja. Ali samo ako si dešnjak kupi.
Subjektivni stav je, da odlično leži u ruci, ima oslonce tačno gde treba, ne zamara, klikovi kako treba, dpi podesiš kako želiš (nemam pojma na koliko je ali nisko), preciznost odlična, ne ispada mi klik kod crtanja, drndanja... problem u startu je bio, na M510 logitech-u back je donje, forward je gornje, a kod ovog naopako :) Sad, m510 sam koristio milion godina, ali brzo se navikneš). Ne menjam često pa nemam iskustva sa ostalim.
Klinci ga koriste za igre i ne žale se. Pleteni kabl je plus posebno za njih.
Imam suprotan stav od pekicp, meni je do dosta bitna stavka da radi kako treba i posebno da ti leži u ruci kako treba. Za ćaleta uzmem tako neki jeftiniji sa obzirom da ga pomeri jednom u sat vremena i pri tom zaboravi da klikne :) Tako da na te stvari bacim pare da nađem onaj koji meni lično odgovara.
Baš tako!

Nećeš naći ni bolji ni jeftiniji. Ma ni za višestruko više para nema bolje.
Ja koristim V7 (bez M, dakle obična verzija) i nikakvih problema nisam imao. Igram QuakeLive, pa računam da će svakome biti odličan.
Odlično leži u ruci, programabilni tasteri, izdržljiv, pleteni kabl sa velcro trakom, podesivo osvetljenje, izdržljiv (padao mi desetak puta i ništa mu nije), precizan, dobar i podesiv opseg dpi...
Sa metalnim glajderima je makar za nijansu bolji.
 
Zar ne moze da se svaki taster da se memorise kod A4tech-a, da li ima profile i svoju memoriju bez da je vezan za software kada se sve podesi?
Ko je uvoznik za Srbiju i ko je najbolji za online narucivanje jer ako uporedim cene recimo monitor-gigatron to je kao da kupujes jedan a drugi isti ide gratis, sto ne mogu da shvatim nikako, razumem razliku u ceni tipa 500- 600 din ali duplo je nebulozno.
 
Najbolji je onaj koji je jeftiniji.

Ja sam npr pre 8-9 godina uzeo X7 u J**** S***** za 1700, u G******* je bilo 2300-2400 i to sa velikim znakom "NA POPUSTU".

P9 Lite TT
 
Zar ne moze da se svaki taster da se memorise kod A4tech-a, da li ima profile i svoju memoriju bez da je vezan za software kada se sve podesi?
Ko je uvoznik za Srbiju i ko je najbolji za online narucivanje jer ako uporedim cene recimo monitor-gigatron to je kao da kupujes jedan a drugi isti ide gratis, sto ne mogu da shvatim nikako, razumem razliku u ceni tipa 500- 600 din ali duplo je nebulozno.
Može za svaki taster da se memoriše, to učitaš u profil i posle toga možeš da izbaciš softver iz kompjutera ili prebaciš miša u drugi.
Imaš temu na forumu za ovaj miš, pa ako te nešto zanima tamo čitaj i pitaj.

Uzmi gde je jeftinije. Za to služi itsvet, pcberza, eponuda...
 
Hvala na odgovoru, inace u temi sam postavi pitanje sto se tice ovih novijih modela ali nema nikakvog odgovora, da li je tema A4tech zamrla ili sta je vec sa fanovima ne znam.
 
Kakvi crni A4tech-ovi i Coolermaster za taj 5.000-8.000?

Po oglasima ce se naci neki Logitech Hyperion G402 ili Steelseries Sensei za taj novac.

Meni se licno Sensei ne svidja, plastikaner, ali mnogim ljudima odgovara.

P9 Lite TT
 
50 dinara ili 50 evra?!?!

Koristim g400s godinama, naslednik je legendarnog mx518, meni savrseni misevi i mx i g400s.

P9 Lite TT
 
50 dinara ili 50 evra?!?!

Koristim g400s godinama, naslednik je legendarnog mx518, meni savrseni misevi i mx i g400s.

P9 Lite TT

50 dinara :D
Vidim na tezgi gomila tehničke robe, i vidim dva miša. Pa rekoh uzeću, pa ako rade - rade
Kad mi tek reče cenu...
Ma savršeno paše u ruku, lako i precizno kliza...
Sad mi krivo što prodah onaj drugi
 
Ja platio 6.000 dinara u radnji g400s...
E zivote, tugo. To je tad bilo vise od 50e :D

Mada to su najboljih 50e ikada potrosenih, definitivno [emoji4]

P9 Lite TT
 
Zamenio mu glajdere prosle godine, uzeo jos jedan dodatan set glajdera, zlu ne trebalo :D

P9 Lite TT
 
V7m je za desnjake, v8m je univerzalan.

P9 Lite TT
 
Nazad
Vrh Dno