Šta je novo?

Koji bezicni ruter za SBB?

G.Pikvik

Slavan
Učlanjen(a)
31.10.2005
Poruke
314
Poena
319
Imam TP Link wr941nd i sbb cisco modem, i stalno mi se gubi wifi na racunarima (postoje 2 laptopa, 4 telefona, 3 tableta nakacena na wifi..)
mislim da je problem TP Link ruter, koji ipak jeste jak sa 3 antene ali cini mi se da ne moze da izdrzi razne signale, gubi se kad je bluetooth ukljucen, wireless keyboard etc..

Hteo bih neki noviji model ali pojma nemam kako da znam jer vidim da npr tehnomanija i dalje prodaje isti ovaj TP Link koji je skoro 10 god star..

ima li ko ideju?

ps. video sam obavestenje da STA GDE kupiti pise "nize na forumu" ali nisam video nikakav odeljak nize na forumu :(
 
nek ti bude ruter sto dalje fizicki od modema, ne pitaj zasto, javi ako ti resi problem ;)
 
probao koliko mogu da ih udaljim, mislim da je problem drugaciji jer npr na android telefonima nikada ne pada signal, samo na racunarima (i npr moj racunar nema tih problema na drugim lokacijama).
 
Koji si modem/gateway dobio od SBB-a? Taj TP-Link nije nimalo loš ruter (Jeste malo zastareo, ali uopšte nije loš). Možda da preflešuješ neki noviji zvanični firmver, ili da mu staviš neki alternativni poput DD-WRT...
 
cisco modem epc3925, nema noviji firmware gledao na TP sajtu, ta serija je discontinued... uzeo sam neki Asus sada rt n12, slabiji je signal ali nadam se posto je novija generacija da nece biti kucanja kao sa TP...
bas fantomski problemi
 
Koji RT-N12? Ima više verzija, i nisu sve podjednako dobre...
 
Pozdrav, nisam znao gde da kacim, a vidim slicna je tematika sa mojim problemom pa rekoh ovde da pitam. Naime korisnik sam od skoro Radijus Vektora, brzina 50/4 i dobio neki Thomson gateway modem/router koji je blagi uzas.E ovde bih pitao za preporuku za wifi router koji bi podrzao dnevno do 30 ili vise korisnika preko wi fi, a da ne zaglupi kao sto mi se desavalo sa raznim jeftinim varijantam.Uzgred ugostiteljski je objekat i neophodan mi je stabilan wi fi signal

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno