Šta je novo?

Problem sa tastaturom Logitech G11

cacogenius

Cenjen
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruke
64
Poena
159
Pomagajte ljudi molim vas! Imam problem sa mojom tastaturom iz naslova, koja mi je jako prirasla za srce! Naime od juče su na njoj počela da me zezaju tasteri ( i ) ( left shift ). Manfestuje se tako što slovo i i shift nemaju funkciju. Kada ih držim stalno prtsnute li jedno 10-15 puta pritisnem i prorade dok se koriste ali čim prestanem da ih koristim na minut opet nerade i moraju da se njakaju da opet prorade. Ima li spasa ovome - tipa neki kontakt sprej ili čišćenje kontakta? Nije mi problem da kupim novu tastaturu ali bojim se da ovakvo savršenstvo neću naći. Ili mi posavetujte neku slčnu tastaturu koja se sada proizvodi. Ovu tastaturu sam najviše korstio zbog memorijskih tastera (ima ih čak 18 x 3 - tojest 54 tastera za memorje! ) sumnjam da neka nova tastatura to može ponuditi. Nego da skratim - ima li pomoći ili da kupim novi i koju novu sličnu ovoj? HVALA PUNO!
 
Imao sam isti problem kao ti, meni su poceli da crkavaju tasteri oko enter. Posto sam u tom trenutku imao mogucnosti resio sam problem kupovinom G510.
 
Nazad
Vrh Dno