Šta je novo?

GeForce GTX 1080Ti Thread

Stigla zver :)
L7H3qV3.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Previse imho, prvi put u zivotu da dam ovoliko para za parce hardvera. Ne znam sta mi bi, obicno idem na best buy opcije xD

825e me izasla na kraju.
 
Nazalost moram ic legat, ujutru rabota, a i sutra sam ceo dan zauzet, tek u sredu cu je stici turnuti u komp. Detaljan izvestaj ostavljam ovde kada je namucim :)
 
Moze traje dok se ne pokvari i ne znam ovi sto lupaju godin,dve kada se jos igra sa 7850 grafama kamo li najaca grafa trenutno...svasta covek moze ovde procitati
 
Epa pazario i ja jednu,ceka se sledeca nedelja da stigne :)
 
Sta si uzeo? Uzivaj :)

Ja mozda danas moju konacno bacim u pogon, ako ne sutra sigurno.
 
Epa pazario i ja jednu,ceka se sledeca nedelja da stigne :)
Lele jadna karta kada pomislim sta ce sve da je ceka :D :D
Neso neka te dugo sluzi i da uzivas.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
@Grunt
Uzeo gigashit gaming OC,drugih ili nema ili kostaju ko letovanje na havajima :D . Hvala
@voki88
Ma nema nista joj fali,nije ova bas pravljena za moje exzibicije :p
Hvala druze,nadam se :)
 
@nenad 970
Iskreno u realnom radu razlike su mizerne izmedju najjeftinije i najskuplje.
To sto je neka malo toplija who cares bolja je sigurno od FE xD
A sto se "buke" tice i najglasnije se nece cuti dok igras, ako na to dodas jos ove lude cene gledas koju mozes da nadjes a da nisu zabiberili previse ionako ludu pocetnu cenu :D
 
Ma znam razlika je u 50-100mhz sto se tice OC-a a za grejanje se ne sekiram moze ona i pod vodom,mada nece joj nista biti ni sa ovim ventovima

Kada stigne videcemo sta moze kada je pritegnem :)
 
@grunt

Gde si uzeo kartu za tu cenu? Preko madjara? Obzirom koliko sad koštaju RX580, ovaj 1080Ti ispadne dobra ponuda :D. Ja sve razmišljam da je uzmem uz novi komp.
 
@mLaki
Da preko uvoznika :)
Prati ipon.hu sajt pa kad se pojavi nesto ok cimaj ljude sa k/p. Skini nekih 8-10% sa cene u forintama i dobijes cenu koliko ces placati.
 
Da li si zadovoljan sa kartom? :)
 
@rAMA
Kada tamo krajem jula(kako mi nedostaje da budem klinac sa zero obaveza, mada tada ne bi imao novca za gpu lol) kako je krenulo sklopim konacno pc sigurno cu biti odusevljen.
 
Za novac koliko kostaju i da neces bices prezadovoljan hahahaha
 
To to podsvest ce da ti salje signale da se radujes kako bi lakse svario trosak :d

Inace malopre otisao na Zotac sajt i registrovao kartu za onih 3 godine bonus garancije, smesan im taj sistem. Sve je automatizovano i niko ne proverava kakve si podatke uneo, stavio sam npr da sam kupio u Srbiji iako je iz madjarske donesena a umesto slike fiskalnog koji nemam sam slikao kutiju gde se vidi serijski broj. Valjda necu morati da testiran u buducnosti da li je sve to potaman proslo :D
 
Poslednja izmena:
Cek to ti je drugi 1080ti ili si menjao GB ?

U svakom slucaju gratz.

Moja i dalje skuplja prasinu u kutiji :/ Valjda cu za sledeci vikend konacno sklopiti komp.
 
Idesh Nenade! :D
 
Radim ja :D...

Jbt masina os 3k e sluzi za office jer nemam napajanje da nahranim ove 2 zveri :D

Inace i giga nije losa uopste iste klokove ko MSI
 
Nazad
Vrh Dno