Šta je novo?

GeForce GTX 1080Ti Thread

Testiranje krece:D
Unbenannt.PNG
 

Znaci kroz godinu dve ce biti za 500e ili manje, pazarim to i milina :D A do tada ce 980Ti za 1080p biti vise nego dovoljna :) Za slucaj da ovo cita kolega Nenad, mozda padne jos jedna 980ti za SLI, samo ako bude za 300e i 6GB rama ne bude usko grlo za 1080p lol :d
 
Poslednja izmena:
120.000 din. minimalna cena, prodaju neki i za 130.000+. Baš je cena usklađena sa našim tržištem :d
 
Tad će već Volta biti na pomolu. Srediće se cene za nekih mesec i po dana.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Kod nas u CG je kod jednog prodavca 888 eura.
 
Ima i u Srbiji da se nadje FE za ~800 evra.
 
S2s2GRx.jpg


Cene polako dolaze na svoje, još da dođu kod nas :)
 
699$ je Founders edition, drugi proizvodjaci mogu da smanje cenu da budu konkurentniji :)
 
@nevisstarshine
Mislis sve koriste referentan dizajn :) Nisu sold by nvidia.
 
Poslednja izmena:
S2s2GRx.jpg
Cene polako dolaze na svoje, još da dođu kod nas :)

A kad klikneš na prodavca sa te liste koji jedini ima u ponudi tu GTX 1080 Ti dobiješ ovo:

1080ti.jpg

Znači ne oglašena cena od 725 evra nego prodajna cena na sajtu od 820 evra :D
 
Poslednja izmena:
Zar nisam jutros napisao da su se rasprodale po toj ceni? Volim kada neko troluje/pametuje, a ne zna da pročita napisano :d

Do juče na 4-5 sajtova zaista je i bilo 725e, lično proverio. Baš kao što je bio i gaming x na amazon.de za 753e. Da si klikno na te prodavce kada sam okačio ss pre tri dana, video bi te cene. Sad više nigde ne stoji 725e ;)

Ali zato sada (sada, kao trenutno, da ne bude posle tri dana kako je 800e) imaš Zotac-a FE za 759e...
0me45HJ.jpg
 
Poslednja izmena:
Cena je ista kao za 1080-kada se pojavio tako da je OK,mene licno nesto bas ne zanima a cekao sam je,bolje cu ici na CLI nego da prelazim sa 980-ti na 1080-ti,cekam pa cu jos videti
 
Zar nisam jutros napisao da su se rasprodale po toj ceni?

Verujem, juče bio prvi april.

Je l` su se i ove što još nisu stigle u radnju prodale pa su im digli cene? :D

Na Amazonu je bio jedan ali koriščen za manje para, koliko sam video. Sad vidim da su sve oko 800 evra.

Taj ZOTAC od 760 evra je super cena, samo da nije FE zbog throttlinga sa GTX1080.
Treba sačekati nereferentne.
 
Poslednja izmena:
Ne brini, lekcija naučena, od sada se za neverne tome prave screen-ovi svakog prodavca kada bude dobra ponuda :)
 
Ako bude dobra cena u naredne dve nedelje kao što je ta bila (725 evra) obavezno javi ;)
 
Evo i od mene nesto. Strix kartica, obican Firestrike je u pitanju.

Screenshot_6.jpg
 
Uzeo da se igram malo :d
Sta ce to meni, meni je i 1060 preterana kolko se igram.
 
Ma to da al sto da ne,ako bi uzimali po potrebi onda bi industrija stala totalno :D
 
Njet :d
 
Nazad
Vrh Dno