Šta je novo?

AMD Sapphire Dual-X R9 270X 2gb

edo3346

Poštovan
Učlanjen(a)
07.03.2017
Poruke
3
Poena
51
Pozdrav svim clanovima. Novi sam na forumu i nadam se da cu dobiti odgovor na problem koji imam.

Inace, problem je sa navedenom grafickom. Kada je spojim na maticnu, graficka ne baca sliku, vrte cooleri. Maticna je Gigabyte H61MS, napojna Raptoxx 600w koje smatram da je i vise nego dovoljno.
Istu tu graficku probam kod prijatelja, koju ima AMD maticnu i napojnu Tagan 480w i radi bez problema. Ovo mi je prvi put da se ovako nesto desava. Smatram da nije problem do maticne jer imam jos par komada drugih grafickih i rade sve bez problema (gtx 660, r9 280x, hd 7970, gtx 950), dok ova jedino ne reaguje. Inace, koristen je prelazi sa vga na dvi na oba racunara.

Hvala! Edin
 
Odradi update BIOS-a maticne ploce, mozda pomogne.
 
Hvala na savjetu, ali i dalje isti problem i nakon update-a.
 
Da nisi slucajno pobezao dvi-vga adapterom,meni je tako jednom nije bilo slike na racunaru,mislio sam da je do graficke dok nisam promenio adapter.
 
Da, koristim adapter sa vga na dvi. Ali nije do toga, jer probao isti taj adapter na drugu graficku i radi. Takodje, sa istim tim adapterom probao na drugom racunaru, radi bez problema ali na mom nece.Cak sam probao i sa HDMI kablom ali nece.
 
Nazad
Vrh Dno