Šta je novo?

Igre kresuju, a svaki benchmark super prodje

Ako ćemo iskreno provera grafičke ide na drugom kompjuteru kako bi se izolovala samo ona, da u test ne ulazi još ko zna koliko faktora. Ako tu radi onda je ispravna i ne mogu da ti uvaže garanciju.

Ako su te oni savetovali da na tu konfiguraciju (sa prastarom platformom a i samom pločom upitne ispravnosti stare skoro celu deceniju) staviš tu grafičku, onda i da imaš nekog osnova da se žališ. Ovako, ako si sam birao ne mogu biti oni krivi.

Nadam se da se ne ljutiš što ti to kažem, iz najbolje je namere i voleo bih da to rešiš, ali tako stoje stvari.

Jedina opcija ti je da tu grafičku probaš na nekom novijem kompjuteru pa ako ne radi onda u servis, a ako radi onda je prodaš i online naručiš tu drugu za koju misliš da će raditi. Onda imaš 14 dana da isprobaš i vratiš po zakonu i tražiš pare nazad.

Dodatna opcija je ako možeš tu drugu da pozajmiš od nekog i testiraš, pa ako ne radi ni ona da se ne cimaš, a ako radi onda već možeš videti u istoj radnji da im vratiš tu svoju a doplatiš za tu drugu. Na to bi već možda pristali.
 
Poslednja izmena:
Prodao sam graficku i sad gedam koju drugu da uzmem. Imam napajanje Chieftec gpa500s8 pa mozda mogu da poteram i neku koja vise trosi.
 
Kakva je ona u odnosu na rx460? Ne bih kupovao slabiju od 460ice

Послато са GT-I9060 уз помоћ Тапатока
 
Tu su negde.
 
Nova 1050 kosta 17.000, a ova kosta 10.000.

Za toliku razliku u ceni se ne isplati.
 
Nasao sam 1050 za 115 evra. To je oko 14000 pa ako je jaca od rx460 uzeo bih je bez problema.
Ne znam kakva je ta r9 370, deluje mi totalno nepoznato.
 
r9 370 je bio oem i uglavnom r7 370 tj pitcairn pro,moze i 1050 za 14k isto fin izbor (i naravno je jaca od 460).
 
Stigla 1050ti malopre, ubacio i evo sta se desilo:

Capture.png
 
Nazad
Vrh Dno