Šta je novo?

PlayStation 4 VR (PSVR) - Diskusija, preporuke, iskustva

Ja još ne uspeh ni prvi korak da prođem, već nedeljama svaki dan probam nekoliko puta i stalno samo "Oops! Something went wrong."... Probao sve browsere, preko mobilnog, vpn, ništa ne vredi.
 
Danas sam dobio mail od Sonija:

Great news! Your request for a PlayStation Camera Adaptor has been processed and is on its way to you. This usually takes approximately 1 to 2 business days.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Napravio je gresku na pocetku videa. Dual Sense ne radi sa PSVR naslovima, barem ne bi trebalo. Potreban je ili DualShock 4 ili Move kontroleri ili AIM kontroler. Ja i ne vidim kako bi mogao da radi jer nema isti lightbar Dual Sense kao DualShock 4.
 
Stiglo uprqvi iz Njemacke :)
 

Prilozi

  • EB9272A4-666D-428F-83E2-6AAA68E4C0E4.jpeg
    EB9272A4-666D-428F-83E2-6AAA68E4C0E4.jpeg
    233.6 KB · Pregleda: 68
Svaka im cast, adapter stigao.... Jos samo da stigne i PS5..... :d
 
Stigao adapter preko Deutsch post. Doneo postar. Bez dazbina. Deklarisana vrednost 5,42Eur (ili USD). Ona kartonska koverta...
 
I meni stigao danas iz Nemačke. Džabe kada nema PS5 :)IMG_20201125_121611.jpg

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
I meni stigao, svaka čast na azurnosti za Sony. Samo jos konzolu da nabavim, burazer mi kaze vidim naručujes je iz delova... [emoji16]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Stigao je i meni sada PSVR adapter za PS5. Valjda će i sama konzola uskoro. :)
 
Da li uzimati nov psvr komplet u ovom trenutku za 30K, akcija crni petak upravo :)
PLAYSTATION VR PS4 VIRTUAL REALITY MEGA PACK + KAMERA + 5 IGARA

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ja mislim da vredi. Posle samo dokupi polovne Move kontrolere i imaš sve što ti treba.
 
Da li uzimati nov psvr komplet u ovom trenutku za 30K, akcija crni petak upravo :)
PLAYSTATION VR PS4 VIRTUAL REALITY MEGA PACK + KAMERA + 5 IGARA

Ne, previse je to novca. Da je oko 200, pa da i razmislis.
Igrao sam PSVR ponovo ovih dana, ima kul igara, ali zastarela je tehnologija.
Bolje cekaj naslednika, ili uzmi polovno za male pare.
 
Ne, previse je to novca. Da je oko 200, pa da i razmislis.

Za 210e ima komplet sa VR Worlds (navodno, prema objavi na FB). Ovako odmah uzima i 5 vrh igara za PSVR. Kako odluči, ali meni se PSVR sviđa i nemam nikakve zamerke.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da vredi. Posle samo dokupi polovne Move kontrolere i imaš sve što ti treba.
Ček, to nema u kompletu? A mora se imati da bi se igrala većina igara? Mene brine da li će za godinu dana nova verzija a svakako ću na PS5 igrati, PS4 više nije opcija

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ček, to nema u kompletu? A mora se imati da bi se igrala većina igara?

Nema. Ja sam ih dokupio polovne na oglasima. Može i verzija sa PS3, koja se razlikuje samo po konektoru za punjenje i autonomiji baterije.

Nisu obavezni, ali značajno poboljšavaju iskustvo prilikom igranja onih igara gde možeš nezavisno da pomeraš ruke, poput: Beat Saber, Pistolwhip, Blood & Truth, Superhot VR, No Man's Sky, Iron Man VR,...

Ne verujem da će sledeće godine izaći PSVR2, ali možda bude 2022.
 
Nema. Ja sam ih dokupio polovne na oglasima. Može i verzija sa PS3, koja se razlikuje samo po konektoru za punjenje i autonomiji baterije.

Nisu obavezni, ali značajno poboljšavaju iskustvo prilikom igranja onih igara gde možeš nezavisno da pomeraš ruke, poput: Beat Saber, Pistolwhip, Blood & Truth, Superhot VR, No Man's Sky, Iron Man VR,...

Ne verujem da će sledeće godine izaći PSVR2, ali možda bude 2022.

Hvala na informacijama :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Naručio ipak, ali verziju samo sa VR Worlds igrom za 25.900... RE7 imam, Astro je na akciji za 10 dolara a Skyrim me ne zanima :) Pored Astro imam Firewall Zero Hour, šta savetujete za početak što se ne propušta u VR? :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Pored Astrobota, preporučujem: Moss, Statik, Tetris Effect, Wipeout Omega Collection, Thumper, Until Dawn: Rush of Blood, Trover Saves the Universe,...

A kada nabaviš Move kontrolere: Beat Saber, Blood & Truth, Superhot VR, No Man's Sky, Surgeon Simulator VR, Raw Data, Doom VFR, I Expect You to Die, Batman: Arkham VR, Iron Man VR, Pistolwhip

A ako nabaviš AIM kontroler: Firewall: Zero Hour, Borderlands 2 VR, Firepoint
 
Hvala :) Move uzimam definitivno... PSVR Aim Controller je sjajan al 80-90e bokte :)


Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ima bre po oglasima za oko 4k


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A prati kp. Ja sam na razmeni kupio za oko 5k jos prosle godine


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeo nov za 65e, stiže za 10-tak dana... ko će da čeka :) Spremio malu kolekciju (Astro, Firewall Zero, Until Dawn, Deracine, Farpoint)... sad bi carski bilo da me GC ispali za VR :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Stigla mašina :) U kutiji novih setova se dobija adapter za kameru za PS5... ja se taman naoštrio da podnesem zahtev za jedan :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Au, kakav je ovo gamechanger... potpuno sam oduševljen.. Probao za sad Astro Bot i VR Worlds. Onaj level sa ajkulom je fenomenalno urađen, stajao sam dok sam igrao i krenuo da se izmičem umalo se živ ne izlomih. Tesna soba hbg. Za Luge, fotelja maksimalno spuštena, kao ja da vozim. I na kraju London Heist... kada je krenuo tetovirani da obilazi oko mene živ sam se preznojao :D


Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Samo ja postujem :D Izgleda da sam rano otpisao Skyrim... na Reddit-u ga hvale u VR samo tako. Kakva su vaša iskustva?

Danak neiskustvu, igram Until Dawn stojeći da vežbam VR noge... i krene onaj vagon pod 60 stepeni na dole. Jedva pretekoh...


Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno