Šta je novo?

PlayStation 4 VR (PSVR) - Diskusija, preporuke, iskustva

Jel moze neko kratko upustvo kako da podesim UK parametre za mrezu... probao sam sve zivo, BBC VR app i dalje ne radi.

Послато са Moto Z2 Play уз помоћ Тапатока
 
Imate prenos finala danas..... greota bi bilo ne odglrdati ga na VR-u......

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk
 


Fairpoint kvalitet trackinga, dosta raznovrsne mape, odlican feedback oruzja (VR Aim), jedino je raznovrsnost multiplayera mozda neka mana, ali ako je napucavanje ovako kvalitetno kao sto govore, onda mu dodje i nebitno.

Najverovatnije cu da uzmem ovo ali jedino sto mi mozda smeta je sto je voice komunikacija ovde obavezna jer je ovo bas bas timska igra.
 
Firewall kida kolko je dobar.Najbolja upotreba AIM kontrolera do sada definitivno.Community je odlican za sada i vrlo zabavne partije su.Ovo bi mogla da bude prva prava killer app za PSVR :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Voice komunikacija je must all the time.Nema uspeha bez toga

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako neko hoce da bude gost, neka mi se javi....
Ili vice versa,,,,,
 
Slucajno videh da je izasao Tetris Effect ( zaboravio, godine :d ), i rekoh ajde, dao si pare i na vece gluposti a ne 35 funti za tetris......

Auh.... Ostao sam bez teksta..... Jeste, i dalje igras tetris ali audio/video....... Fenomenalno..... Odvrnes muziku na max.... Tripovanje bez icega ( javicu kako je i uz pomoc toga :d )
Obavezno stivo za sve vlasnike VR-a.......
 
Beat Saber je odličan.Ne samo da se razgibavaš,već i propisno oznojiš:)

Inam igru i za PSVR i već neko vreme za Oculus Rift.PSVR verzija ima odličan campaign mode i nove pesme koje dolaze uz igru.PC verzija ima gomilu custom songs,što se verovatno neće nikad implementirati na PS4.

Tracking je zapanjujuće dobro izveden za Move kontrolere ovde i mogu čak da kažem da je bolji od trackinga za Touch kod Rifta u ovoj igri

Ako ćete da igrate na Expert difficulty,obezbedite dovoljno prostora za igranje sebi.Learned that the hard way :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne znam da li smeju ovde da se pisu cene i imena prodavnica, ali previse je dobra cena za VR da bi se precutalo: PSVR sa kamerom i igrom "vr worlds" na akciji u CT-u i Giga... za 26000

Ko je planirao da uzme, ovo izadje jeftinije od madjara.
 
^ Sve se već rasprodalo. Moj set stiže sutra.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Moj je vec tu. :D

Ako te zanima, u pitanju je ova novija verzija psvr(CUH-ZVR2) koja ima prolaz za hdr, a vr worlds nije na disku vec je vaucer.

Sta reci osim vise nego dobra cena, a i cena za konzolu je bila odlicna, ali su odmah rasprodali. Jos kada bi nam i ostalu tehniku povremeno ovako spustili na evropske cene.... gde bi nam bio kraj.

U Giga radnji(na sajtu) i dalje stoji da imaju na stanju.
 
Pretpostavio sam da je novija verzija i da je u pitanju vaučer za VR Worlds (što je šteta, voleo bih da isprobam nešto sa diska), videh na netu.

Cena je odlična, tu nema sumnje.

Što se G tiče, ostali su bez njih još juče ujutru. Sada samo primaju porudžbine ako je neko voljan da sačeka da možda eventualno provere sa nabavkom da ona proveri sa dobavljačem. Loše iskustvo, nije važno. Kod CT obavio porudžbinu telefonom i momentalno se dogovorio sa njima da stigne sutra.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Bas bezveze ako je tako. Narucih konzolu danas u GS (koje nije bilo juce) i VR u G. Nazovem GS i oni potvrde da ce poslati konzolu, a G nisam zvao... Sad ispada da nema niko VR po akcijskoj ceni vise, a zbog VRa uzeh konzolu... Nazvacu sutra G da pitam ima li ista od VRa koji narucih...
 
Bolje da si obe stvari poručio u GS... Baš danas im je ponestao VR.

Pominjali su u PS temi novu turu konzola po akcijskim cenama i naredne nedelje. Možda stignu i VR kompleti.
 
U GS je nestalo kad sam konzolu dodao u korpu. Možda ima na oglasima sad za odma' ako G ispali...

Sent from my KOB-W09 using Tapatalk
 
Jel GS prodavnica: "igre"? Video sam sada ovo za pro(u ps4 temi), ali nigde ga nema. Uzeo bih ga samo jer kazu da je skajrim vr mnogo bolji sa poslednjim pro pecom.

@bmibmc Koju si uzeo slim ili pro?
 
Pretpostavio sam da je novija verzija i da je u pitanju vaučer za VR Worlds (što je šteta, voleo bih da isprobam nešto sa diska), videh na netu.

Cena je odlična, tu nema sumnje.

Što se G tiče, ostali su bez njih još juče ujutru. Sada samo primaju porudžbine ako je neko voljan da sačeka da možda eventualno provere sa nabavkom da ona proveri sa dobavljačem. Loše iskustvo, nije važno. Kod CT obavio porudžbinu telefonom i momentalno se dogovorio sa njima da stigne sutra.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Ma sta ce ti na disku jer se disk ionako cuje pogotovo kad ga inicijalno zavrti, a sama instalacija nije nesto velika, 8GB ili 16GB bese a ima 2 VR Worlds dela.
 
... Nazvacu sutra G da pitam ima li ista od VRa koji narucih...

Naravno da nemaju... Kazu da ce da provere sa dobavljacem, pa ce mi javiti. Pitam ga zasto pise rok isporuike 2 dana i da je dostupno za narucivanje, a decko ponavlja da se za svu robu proverava sa dobavljacem da li ima. Dakle, web narucivanje kod Gigatrona je u stvari kreiranje upita za G da kreira upit za dobavljaca. Neozbiljno totalno...
I dalje stoji rok isporuke 2 dana, a ne da se narucuje na upit. Obmana
 
Jel GS prodavnica: "igre"? Video sam sada ovo za pro(u ps4 temi), ali nigde ga nema. Uzeo bih ga samo jer kazu da je skajrim vr mnogo bolji sa poslednjim pro pecom.

Da. Ja sam kupio Pro. Nisam planirao da uzimam VR, ali kada sam video akciju, nisam odoleo. :)
 
Ludilo od cene...
 
Hm, sada se razmisljam da uzmem novi psvr ako bude, a da moj prodam za 130-140e.
 
Jedina razlika je HDR passthrough, ne verujem da je to vredno 50-60 ili vise evra doplate.
 
Hm, sada se razmisljam da uzmem novi psvr ako bude, a da moj prodam za 130-140e.

I ja razmisljam o tome, ne mogu vise da menjam kablove stalno.....

Ili ako neko zeli da menja novu za staru verziju ( kome ne treba HDR ), naravno uz moju doplatu.....
 
Bolje kabliranje slušalica i držač za slušalice kada se ne koriste. Plus HDR passthrough i 2 godine garancije. Po meni vredi tu doplatu.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Ja bih uzeo novi pre svega zbog HDR-a.
 
Nazad
Vrh Dno