Šta je novo?

Coolpad Cool S1

@Peca

Nije nista cudno sto ce biti samo u Bencmarku,imate jaku vezu :D
U evrima,to dodje 400,neki evro vise?

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Da li je bolja kupovina ovo ili Honor 8?
 
Po meni, cool je bolji

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
Honor 8 naravno, jos Coolpad ima da radi na sebi..

Sent from my Havaji P9
 
@Peca

Nije nista cudno sto ce biti samo u Bencmarku,imate jaku vezu :D
U evrima,to dodje 400,neki evro vise?

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

Po ziralnim kursevima, to dodje neki evro manje :)
 
Ispratio i ja malo o fonu po netu, stvarno super prica, ali opet prakticno 100e je manje Xiaomi Mi5s, tako da mislim da je stvar jasna. Ok, deluje da je autonomija za nijansu bolja na ovom modelu, sto je u osnovi price sjajna stvar (u poredjenju sa Lg, Samsung, Sony...) ali i na Mi5s je vrh, soft. podrska ce biti ocaj, kao i na svakom telefonu baziranom na EMUI skinu. Tu LeECo mora jos mnogo da radi, Xiaomi je na tom polju ako mene pitate broj 1. Govorim o redovnim zakrpama koje stizu za njihove telefone, a najavili su da ce 7.0 Android dobiti vecina modela sa 2GB rama i vise.

Ali opet, ako se gleda je to sve legalno (kome je to bitno), ovo je iz tog ugla best buy. Sa druge, strane sreca da postoje "nezvanicni distributeri".
 
Ovaj fon sa cenom od 400e teško može da prođe na ovom tržištu. U maju će s7 nov uz garanciju operatera ići za oko 410e..

Jedina šansa mu je da bude kod provajdera konkurentan sa cenom, negde u rangu honor8

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Slažem se, velika cena za naše tržište, ipak su relativno nepoznat brend još uvek.
Zanimljiv uređaj svakako, voleo bih da pročitam/pogledam review neki.
Kamera, zvuk, softver, to me interesuje.

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Kamera prosek ali OK uređaj . Ako bude mogao da se uzme za ok cenu preko operatera možda i bude nešto od njega.

Ja jedva čekam da vidim taj sw updejt prvog maja jer je ovaj skin užasan

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kada ce biti u prodaji ovaj uredjaj?
 
Zna li neko sta se desilo sa prisustvom CoolPada na trzistu u Srbiji...
krenuli zestoko, pristojan kvalitet, najavili i izbacili S1 i nema ih nigde vise... ni kod operatera...
 
Leeco je vlasnik 30% coolpada, i trenutno je u finansijskoj dubiozi. Moguće je da ih to pritiska pa se malo konsoliduju.
 
Jel sljaka gcam na ovom tel?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sljaka, izmedju ostalog zato sam i resio da promenim ROM. Ja sam zadovoljan, baterija je predobra. Ako te zanima kamera ostavio sam neke slike na onoj temi za postavljanje slika. To su slike slikane a beter camerom, ukljucen HDR.

Sent from my C105-8 using Tapatalk
 
Radi li nekome IR na preinstaliranom ROM-u?
 
и нико ништа за футроле? гледам неку силиконску провидну

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока
 
Ima li ovaj telefon update za Android 8 ili Pie?
 
Silikonsku futrolu sam uzeo preko kp, bas za ovaj model.

Sto se tice novijih verzija androida, to moze samo ako se uradi konverzija na Leeco le pro3 model, za njega ima pun xda forum novih romova (krenula jedna beta i za 10). Takodje, na pojedinim romovima rade i nfc i IR, stvarno je glupo sto originalni rom nema podrsku za te funkcije.
 
Рекох да прођем јефтиније, некако ми 1000 са поштарином изађе много

да ли лепо паше маска од неког другог телефона , мислим да телефон лепо упадне због димензија, рупу за блиц бушнем и ро је шро се рупа тиче

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno