Šta je novo?

Coolpad Cool S1

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,712
Poena
975
Svakako zanimljiv telefon ,još zanimljiviji kada ga predstavlja plava carica :)

[youtube]AhTPK6s90cs[/youtube]

http://m.gsmarena.com/coolpad_cool_s1-8481.php

Ako stvarno bude 370e sa pravom garancijom kapa dole.

Ova crno zlatna opcija je samo za EU tržište ? Vidim na gsmareni piše da ima samo jedna boja i to zlatna

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovi ukrali telefon od LeEca...jos i skuplji a leeco bolja firma...i na EUI radi isto kao i ovaj
 
Pa to i jeste leeco :)
Samo ovde nema crni ram oko displeja

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jos samo da se vidi kakva je kamera.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Kamera ce biti prosek.
Zanimljiva je ova opcija kupovine displeja i zamene gajbi ako ispadne i pukne :)
 
Lepo, lepo, nadam se da ce ga biti kod nekog od operatera.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Koliko cujem, mt:s ce ga uzimati i navodno ce biti midrange cena... E sad, izvor mi je i prethodno imao nekih gresaka (secam se da je jos davno najavljivao Motorolu Razr HD u mt:s-u, kad ono Motorol se povukla iz Srbije skroz), pa ne uzimam to bas zdravo za gotovo...

Moto Z + TapaTalk
 
Zna Peca šta valja :)

Elem, telefon lepo izgleda, ima odlične specifikacije, i pristupačnu cenu. Dobra ideja i za mogućnost zamene displeja, kao i za online prodaju.

Ovo je zapravo leeco?
Kakav je softver kod njih, nisam pratio?

I zašto 6.0 a ne Nougat, ipak je izašao pre 6 meseci?



Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo dokaz da Samsung, Ajfon, LG i kompanija trebaju da se vrate malo u realnost sa onim cenama.
Ako ljudi mogu da prodaju telefon sa flagship spec za ove pare i zarade, onda mogu i ostali bar za neke "normalne" pare..
 
Jeste, Leeco većinski vlasnik, koliko vidim, dosta kopiranih elemenata aktuelnih Leeco modela, ukupno gledano.
Eui je solidan UI, nije još dostigao nivo MIUI npr. ali ima potencijala. Generalno pouzdan i funkcionalan, najviše nedostataka pripisujem mogućnošću korisničkog prilagođavanja, manje funkcionalnošću, tu nemam zamerke.
Stičem utisak da se na softverskoj podršci traljavo radi, sedmice nema ni u najavi.
Zna Peca šta valja :)

Elem, telefon lepo izgleda, ima odlične specifikacije, i pristupačnu cenu. Dobra ideja i za mogućnost zamene displeja, kao i za online prodaju.

Ovo je zapravo leeco?
Kakav je softver kod njih, nisam pratio?

I zašto 6.0 a ne Nougat, ipak je izašao pre 6 meseci?



Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Povlačim paralelu jer su veoma slični, MIUI jeste ozbiljan interfejs, da li se nekome dopada ili ne je već stvar ličnih afiniteta. Verujem da će ovakakav hardver, uz cenu, biti popularan telefon toliko da ima solidnu podršku zajednice..
 
Puno ime je Cool charger S1, a razlika u odnosu na Leeco le pro 3 je samo manje od 1mm u širini tj Coolpad ima malo deblje bazele. Sve ostalo pa i kamera su isti kao na Leeco le pro 3
 
Kazem ja..al dobro...posto je Leeco vecinski vlasnik a Coolpad ima probojnost legalno u Evropi u odnosu na Leeco onda im je ovo super potez
 
Samo dokaz da Samsung, Ajfon, LG i kompanija trebaju da se vrate malo u realnost sa onim cenama.
Ako ljudi mogu da prodaju telefon sa flagship spec za ove pare i zarade, onda mogu i ostali bar za neke "normalne" pare..

:wave: Makar da ima brzu i redovnu SW podrsku par godina (4-5) pa da ga nosi djavo. Ovako, sta nudi. Ja to gledam iz svog ugla, Nexus/Pixel na jednu stranu i svi ostali koji su mi ama bas svi isti tj. one koje ne bih ih kupovao na drugu stranu. Isti mi djavo i S7 i bilo koji ultra mega giga tel i ovaj Coolpad ili neki Xiaomi i ostali.

Jedna pozitivna strana u svemu tome, barem mi je lako odluciti kad kupujem telefon. :p
 
Ekstra telefon za te pare.
To me malo podseca kada se otvori pekara, male cene peciva,a peciva velika. Posle kada se probiju, smanje velicinu peciva a dignu cenu :D

Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
 
To je neki prirodan tok, svima je u interesu što veći profit.
Elem, da ovo ima vanilla android, ili bar neku 'lakšu' modifikaciju, uzeo bi ga sutra.

Ne kontam potrebu svih OEM-a da truju android svojim modifikacijama, a lakše bi im bilo da samo stave vanilla, manje posla jbt.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ono što vas najviše zanima smo ostavili za kraj - cene su neverovatne! Platićete oko 369 evra za 64 GB + 6 GB model bez AKG (Harman Kardon podbrend) slušalica, 419 evra za model sa slušalicama i 439 evra za model od 128 GB + 6 GB sa Harman Kardon slušalicama.

Nije mi jasno da li ce ovaj od 370e biti samo u ogavnoj beloj boji ili i u crnoj ?

http://mondo.rs/a990042/Mob-IT/Recenzije/Coolpad-Cool-S1-u-Srbiji-cena-prodaja-kupovina-slike-video-specifikacije-Coolpad-Cool-S1-MWC.html

Postavite pitanja :)
 
Šta vas zanima, imam ga kod sebe. Baš super deluje telefon.
 
Pa ono što sam gore pitao ,verzija bez sluski i za 370e je belo zlatna ili crna ?

Druga stvar je sw podrška ,garantuje li nešto coolpad u tom polju ?

I kakvog je kvaliteta ekran ?

I kog datuma kreće zvanično da se prodaje ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo prvo ne znam, kod mene je crna sa zlatnim ivicama 128GB/6GB. Najviše će biti dostupna pure black, ali biće sve boje kod nas.

Znam da će biti Nougat 7.1 kad krene prodaja, preko OTA stiže update.

Ekran je dobar, ima četiri režima boja u podešavanjima, jedan od njih normalan. Zalepljen je uz staklo skroz, izgleda da je laminiran kao kod iPad-a što se radi, baš lepo deluje.

Kreće prvog maja zvanično.
 
Hvala na odg
Uh kasno to nešto kreće prodaja :)
Da je samo taj njihov skin bliži EU publici pa da se i razmisli ..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kakvu podršku daju oni, koliko su brzi?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Cenim ne preterano jer su mali.
Imam još par pitanja :)

Kakav je zvuk dok se gleda youtube ako znamo da ima rešenje kao ip7 ?

Da li ima 3.5mm ulaz za slušalice ?

I da li je ceo alu ili su gore i dole sa zadnje strane plastični delovi radi boljeg signala ?



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Evo i jedne vesti: Cool S1 ce u Srbiji moci da se kupi SAMO i ISKLJUCIVO u Benchmark shopu :)

Od maja meseca
 
Nazad
Vrh Dno