Šta je novo?

AMD Ryzen 7

Hvala, značilo bi mi. Hoću sebe da počastim novim kompom ali čekam R5 pa da prelomim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ovako dobro radi u krizi zbog engina ili zbog broja trhredova?
In most cases, Intel is simply faster, by varying degrees at all resolutions. However, Crysis 3 here shows that the 7700K dominates in simpler scenes while Ryzen is stronger at the lower-end.
 
Poslednja izmena:
Erik mi pomogao sa info tada,2500k bese oko 60e sa kulerom a plocu sam vec imao sa ramom,ali videh tada istu na ebay za 40e sa ramom...

Inace je stockbrzi u radu i igrama od i3-4160 i novom plocom...
Toliko o G4560
 
Erik mi pomogao sa info tada,2500k bese oko 60e sa kulerom a plocu sam vec imao sa ramom,ali videh tada istu na ebay za 40e sa ramom...

Inace je stockbrzi u radu i igrama od i3-4160 i novom plocom...
Toliko o G4560

Jeste primetno brzi ali je polovan, izakan i mrtva platforma. Mada ni kupovina H110 nije ulaganje u buducnost. Jedino ako poput Koste uparis ASUS ROG Maximus IX Hero, TridentZ RAM i Pentijuma dok 7700K ne padne na 200 evra :)
 
Odlična vest!

Još samo kad bi i ostale bugove do 11 aprila popravili bilo bi dobro, ali je to naravno vrlo teško.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
Do 11 aprila?
1SdT8f.gif


Послато са Nokia 3410 уз помоћ Тапатока
 
O yes

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
A sta bi dobio ako bi polovna masina otisla u vecna lovista posle par dana koriscenja? Dati 200e za CPU+MB kombinaciju staru 5+ godina je po meni bacanje para. ;)

2500k je napravljen od izlivenog metala sa ruke T-800 uzete iz Cyberdyne Systemsa. To se ne kvari nikada. A (Z) ploče su na oglasima skuplje nego pre 5 godina na fiskalnom računu zbog nestašice.
 
sarcasm mode on
{
Pa nestasica je mozda zbog toga sto su maticne 1155 kvalitetne, pogotovo one pre b3 rev. Ali daleko im do legendarnih 1366.
}
sarcasm mode off :D
 
Ovo je verovatno sa 0 airflow-a u kucistu. Posto su TI mosfeti na X370 pro jedni od najefikasnijih na trzistu.
 
Mogu da se peču jaja, kao u stara dobra AMD vremena, i to gore kondenzatori i prigušnice, koji ne bi trebali da se pregrevaju toliko. Ništa od OC Ryzena bez "opreme za gašenje požara".

A nama na C6H 48C naponska pod hladnjakom. Koriste iste mosfete. Tako da ono :)
 
Nazad
Vrh Dno