Šta je novo?

AMD Ryzen 7

Prilozi

  • 6800epic.png
    6800epic.png
    51.5 KB · Pregleda: 322
Poslednja izmena:
Sta ste bre zapeli za gaming, pored ovolike price neki jos nikako da shvate da ni u jednom trenutku primarno za ovaj cpu nije gaming!O kakvom failu pricate!
Svaka cast AMD-u konacno su se vratili na pravi put.
 

Jako los test i clanak. Nema obelezenih linkova nego next, next ali dobro, PC Gamer je takav sajt. Doduse tamo su svi clanci do jedne strane. Sadrzaj je bezveze, neki prosek necega. Uopste me ne zanima da citam sta on pise a iz ovih GeoMean brojki nista bitno nisam saznao. Nisam ja @DAS pa da gledam prosek svega, mene zanimaju specificni testovi i rezultati a toga ovde nema.
 
Poslednja izmena:
Jako los test i clanak. Nema obelezenih linkova nego next, next ali dobro, PC Gamer je takav sajt. Doduse tamo su svi clanci do jedne strane. Sadrzaj je bezveze, neki prosek necega. Uopste me ne zanima da citam sta on pise a iz ovih GeoMean brojki nista bitno nisam saznao. Nisam ja @DAS pa da gledam prosek svega, mene zanimaju specificni testovi i rezultati a toga ovde nema.
Ok, ja sam gledao FPS po igrama, za sada se pokazalo da skoro ni u jednoj igri nisu imali FPS, gde se pokazalo da je gaming performansama bolji i5k što je meni neverovatno

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Sine,sve puca od obostranog fanbojizma...sreca,nisam moder,kao ni Erik... bar za sada... :D

Vise reviewer-a je izjavilo da nesto ne stima,sumnjaju na maticne tj sveza platforma...

Mozemo mi da palamudimo sta hocemo,AMD je odradio posao...
 
voleo bih da intel nastavi sa dranjem, i da im uzima josh vise para za 5% vise perf. svake godine ...
 
jel se meni cini ili su k270 ploce malo pojeftinile ovih dana , tipa 10% ... ?
 
Gledao sam testove na Computerbase.de Ako I7 7700k sije 1800x ajde ima i veci takt i neke igre nisu optimizovane ali mi nije jasno kako u igrama 6900k sije 1800x kad im je takt tu negde.

Послато са Nokia 3410 уз помоћ Тапатока
 
A render da li je neko pogledao? Jel realno da ljude samo igrice zanimaju...
 
Žestok fail je ovaj ryzen. Ne može da dobaci i7 7700k iako radi na čitavih 600 MHz manje (i base i turbo).

Sent fra min SM-G928F via Tapatalk
Jeste Fail mislio sam da ću na tenkićima imati bar 50 fps-a više!!
STRAŠNO!VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA SVE NEUPUĆENE:RAČUNAR NIJE JEDNAKO KONZOLA I MOŽE SE KORISTITI ZA JOŠ NEKE STVARI OSIM IGARA, FILMOVA I NETA!
 
Neki ljudi su stvarno preterali. Zbog cega je procesor fail? Sada sam bas obratio paznju na ove ozbiljnije programe za profesionalnu namenu. Prakticno je egal sa 6900k i to skoro pa duplo jeftiniji.

http://www.mindfactory.de/product_info.php/Intel-Core-i7-6900K-8x-3-30GHz-So-2011-3-WOF_1042107.html

http://www.mindfactory.de/product_info.php/AMD-Ryzen-7-1800X-8x-3-60GHz-So-AM4-WOF_1144034.html

Procesor ima svoju ciljnu grupu i odlicno je sto KONACNO postoji konkurencija.

I nadje se neko da kaze fail ... ludilo ... za rubriku verovali ili ne ...
 
Ljudi govore da je fail jer su PONOVO ovi iz AMD-a i masa freakova toliko hypovali AMD da je masa razocarana.......... tako i treba pa i posle opet hypujte propast intela :-devil-:

Generalno IPC nije na nivou intela ali je i dalje odlican kad se zna koliko je FX bio los, procesor je odlican sa MT, ali i dalje za gaming danas je intel daleko bolji!
Tacno je da je 4 jezgra malo ali barem je AMD spustio 8 jezgra u mase tako da intel mora odgovoriti, i tu je za korisnike AMD POBEDNIK!
 
u svakom slucaju je AMD pobednik , cak i za Intelovce jer ce ih naterati ili da spuste cene ili da se potrude oko sledece ili generacije nakon toga ... i g4560 su izbacili ... jer su hteli da nam ucine napokon ... haha
 
IPC kod novog ryzena je na nivou, a negde i malo jaci od Haswell jezgra. U Firestrike je egal, dok recimo u Time Spy dere 6900K i to dobro. Cekaju se jos Biosi i driveri, tek je izasao :D
 
u svakom slucaju je AMD pobednik , cak i za Intelovce jer ce ih naterati ili da spuste cene ili da se potrude oko sledece ili generacije nakon toga ... i g4560 su izbacili ... jer su hteli da nam ucine napokon ... haha

Tacno to je trziste, cak nema veze ni sa kapitalizmom,.... ako pogledas sve zavisi od kunkurencija, ona jedina tera komapnije da pruze maximum da ponude koliko po kvalitetu, performansama toliko i po ceni!
Da je obrnuta situacija AMD bi se ponasao 100% identicno, zato i ne razumem sto srbende vole da hypuju underdog-ve jer su i oni ma na kojoj poziciji bili na trzistu IDENTICNI, ali sta to vredi, mi uvek volimo gubitnike zato smo tu gde i jesno na talogu sveta
 
Ja čitam ceo ovaj thread i onaj prethodni (dok ga kosta nije zatvorio :D ) i nigde ne nadjoh da je neko rekao da je cpu fail...
 
AMD 8 core ryzen je morao da se testira sa Titan X kad vec sutra izlazi 1080Ti!

@Villy_Da_Man
Kako nije fail pa fail je za sve AMD drkavce i hypere jer nije unistio intel-a u svemu! :d
 
Nazad
Vrh Dno