Šta je novo?

AMD Ryzen 7

Isto je i kod mene, nema buke. Ali sa isključenim OC nema ni spajkova, a realno i bez OC sve radi isto, tj extra :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Je li probao neko ESXi na Ryzen-u? Posebno me zanima da li radi nested virtuelizacija (hoću nekoliko ESXi servera da podignem kao virtuelne mašine unutar ESXi koji se vrti na Ryzen-u). Po netu su šarolika iskustva.
Zvanično nije podržan, a meni se ne kupuje Intel ovih dana.
 
da pitam jel se isplati kupiti procesor ryzen 7 3700x bez garancije za 30000 din
lik dobio na poklon procesor i prodaje ga bez racuna garancije
tako bar kaze i kaze da je pakovanje ne otvarano
sta vi mislite, neki savet
 
Vrlo je mala šansa da nešto nije u redu s procesorom unutra, nemaju pokretnih delova i slično. Ali imaju pinove. Cena je ok ali ako nisi u mogućnosti da mu proveriš pinove ili da dobiješ pare nazad ako se ispostavi da ne valja, zaobišao bih za svaki slučaj...
 
Da se upisem u temu, imam 2700, radi na 3,9ghz 1.25v, memorija je Corsair vengeance lpx 3200, radi mi stabilno na 3300.
 
Čime si testirao stabilnost? Meni Cinebench R20 puca na 1.35V pri 4 GHz i pri 1.25V na 3.9 GHz. Prvi put prodje na 4 GHz ali pukne drugi put.
 
Imam 2700 bez x duže vreme ,podesio sam ga da kad ima posla diže na 4 gigaherca, a kad nema obara na 1.4 gigaherca sa koracima izmedju. Tako me izveštava HWiNFO. Zaboravio sam na koji način sam to podesio,ako neko zna molim info. Hvala

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Jedan od načina je da limitraš napon na nešto manje od onog koji postiže na auto.
Drugi način je da isključih sav boost.
 
Poslednja izmena:
Napon sam podesio na 1.25

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno