Šta je novo?

Huawei Honor 8 Lite

Stigao mi danas B199 update preko zvaničnog kanala. Nadam se da baterija neće da ispašta.
7de0d86d0c6309c645a5b41398010107.jpg


Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Meni stigao 191. Inače dual sim

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
@illidan

Koja je to tema?
 
Odakle skinuta?
 
Meni za sada ništa posle B189.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Znači, dobijamo Oreo. Bar nas nisu zaboravili iako je Honor 8 Lite takoreći budžetska klasa.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Super ako je ovo tačno :) Preporuke za neki brzi punjač sa alija?

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Što ne sačeka honor 9 lite? :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ajde jednno pitanje:
Ima li na ovom telefonu veze koja verzija se stavlja firmvera? Mislim na parne i neparne brojeve.
Na p8 Lite parna verzija je bila za dual sim, neparna za singl.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Salacue, jel bi mogao da okacis screenshot iz Memory & Storage? Settings > Memory & Storage > Internal storage

Tnx

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Probao sam sa FF-om par firmvera. Jedan se, navodno instalirao, ali i dalje se očitava B175. Jedino je nivo bezbedonosne zakrpe za januar 2018.
 
Moj ne podržava brzo punjenje [emoji23] ampere je u jednom momentu prikazao 1400mah a posle 800 kao standard punjač, znači nema qc :/

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Ma kažem ja lepo, jedina mana needostatak brzog punjenja. Ja nekih drugih značajnijih problema za skoro 11 meseci korišćenja nisam imao.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ma kažem ja lepo, jedina mana needostatak brzog punjenja. Ja nekih drugih značajnijih problema za skoro 11 meseci korišćenja nisam imao.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Slazem se. Da li neko koristi telefon bez folije ili zastitnog stakla preko ekrana?
 
Ja imam staklo preko celog ekrana.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Obavezno folija ili staklo.Ja sam svoj izgrebao za dva dana...

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Slazem se. Da li neko koristi telefon bez folije ili zastitnog stakla preko ekrana?

Zvanican odgovor sa Honor foruma:

by 05HonorService, ON 12 hours ago
Dear Fan,

Thank you for showing your interest in Honor 8 Lite. We would like to inform you that Honor 8 Lite comes with alumino silicate glass instead of Gorilla glass for better screen protection. Alumino silicate glass is durable and tough also offer high quality of resistant towards scratch.

Thanks!
 
Jel probao neko preko Firmware Finder aplikacije da pusti update na Oreo? Vidim u aplikaciji pronadje PRA-LX1 device, i nadje mi svaki update ukljucujuci i Oreo Update od pre skoro mesec dana. Bojim se da cu zaglupiti telefon, ako je to ikako moguce ovim putem?
 
Nazad
Vrh Dno