Šta je novo?

Huawei Honor 8 Lite

Nema razloga da se prodaje, jer ako će da prodajete uradite to sutra. Oreo može i pre da stigne.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Tesko..

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Ćao ljudi. Pre neki dan mi je iz Zemuna stiglo tempered glass 5d staklo od ivice do ivice. Ima li neka dobra onako dublja maska koju bi ste preporučili?

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ovu sam porucio sa alija jos prije par meseci,i mogu rec da je odlicna.Odlicno cuva telefon.Ima i ovaj naslon pozadi,koji zna da bude dosta koristan.

Mobile Case for Huawei Honor 8 Lite Case Cover for Huawei P8 Lite 2017 Case 5.2 TPU Hybrid 3D Fundas for Huawei Nova Lite Cover
http://s.aliexpress.com/7ZjaeeEn?fromSns=Copy to Clipboard
 
Pa ja imam vec nekoliko meseci Nillkin Nature, znaci klasicna silikonska futrola, i veruj mi, zavrsava posao nikakvih ogrebotina nema i slicno
 
Pitam baš zbog tog stakla. Imam i ja silikon običan, ali kako sam to staklo zalepio, malo je labava, i staklo je malo više iznad maske. Zato tražim neku deblju, odnosno dublju i čvršću. Nisam za sada kod nas ništa našao.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav, dali na honor8 lite mogu aplikacije da se brebace na sd? Telefon mi je skoro pun a na sd svega 300mb.
 
Pozdrav, dali na honor8 lite mogu aplikacije da se brebace na sd? Telefon mi je skoro pun a na sd svega 300mb.
Moguće je u podešavanjima podesiti da podrazumevana memorija bude SD kartica, a baš da prebaciš aplikacije, to nzm.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim da instslacije idu uvek na phone memory. Steta za ovako solidan fon da je ogranicen memorijom.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Veca steta je sto je osakacen nesrecnim softverom, nego memorijom.
 
Na sta konkretno mislis?

Poslato sa STF-L09 uz pomoc Tapatoka
 
Šta fali softveru?

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Emui je najbolji skinovani android bez dileme.

Poslato sa STF-L09 uz pomoc Tapatoka
 
Konkretno mislim da sam video kako radi Mi A1 i da necu da pomislim da kupim Huawei(ili bilo koji drugi bloatovan) mid-range ikada vise :D i to apsolutno nema veze sa 1gb razlike u ram memoriji.

HTC 820 iz 2014 godine radi primetno bolje od P9 Lite i H8 Lite..

Tablet sa Androidom 4.4.3 i 1GB ram drzi aplikacije po nekoliko dana u memoriji..
 
Poslednja izmena:
Nebih se složio sa tobom. Jedino što meni smeta, jeste sporo ažuriranje softvera. Što se drugih stvari tiče Huawei je sada opravdano među top proizvođačima.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
E da, kod ovog telefna mi smeta sporo punjenje.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ima brzo punjenje, samo je fabricki punjac "spor".
 
Konkretno mislim da sam video kako radi Mi A1 i da necu da pomislim da kupim Huawei(ili bilo koji drugi bloatovan) mid-range ikada vise :D i to apsolutno nema veze sa 1gb razlike u ram memoriji.

HTC 820 iz 2014 godine radi primetno bolje od P9 Lite i H8 Lite..

Tablet sa Androidom 4.4.3 i 1GB ram drzi aplikacije po nekoliko dana u memoriji..
Konkretno mislim da bi trebao da probaš telefon pa da sudiš o njemu. Honor 8 Lite radi odlično. I svakako brže od Samsung J5 2016 koji ima nekoliko mojih kolega na poslu.
Ako pogledaš testove na YouTube videćeš da je brz kao iPhone 6.
Ne znam ni na koji bloat misliš. Sve aplikacije mogu da se deinstaliraju ili vrste na fabričku verziju koja na zauzima memoriju i ne radi u pozadini.
S teme za honor su odlične.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Ima brzo punjenje, samo je fabricki punjac "spor".
Kojim punjacem brzo puni? Sa druge strane, moze vise da ti se svidja cist android(imao sam nexus 5x, pa znam sta je) al tesko da mozes da kazes da bolje radi(brze) od ovog emui-a.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Konkretno mislim da sam video kako radi Mi A1 i da necu da pomislim da kupim Huawei(ili bilo koji drugi bloatovan) mid-range ikada vise :D i to apsolutno nema veze sa 1gb razlike u ram memoriji.

HTC 820 iz 2014 godine radi primetno bolje od P9 Lite i H8 Lite..

Tablet sa Androidom 4.4.3 i 1GB ram drzi aplikacije po nekoliko dana u memoriji..

Pisao sam ja nešto slično kad mi je P9 lite bio na servisu, a dobio sam zamenski Idol 3 koji je stariji, sa manje RAMa, slabijim CPU, ali ima čist Android. Sabio je koliko brže radi od P9 lite i koliko je multitasking bolji. Honor 8 lite mi se nešto bolje pokazao zbog dodatnih GB RAM, ali Mi A1 ih ostavlja u prašini. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Drug ima H8 Lite, ja imam P9 Lite, nisam primetio razlike u radu izmedju ovih modela.

Vidi se delay kod Huawei kada se otvaraju Settings, poruke, telefon, u principu bilo koja app koja nije u skorije vreme otvorena, cak i sistemske, postoji odredjeni delay.
Pod bloat mislim na bloatovan sistem, gomila nepotrebnih opcija koje bi mogle da se nadoknade aplikacijama, modifikovan(urnisan) ram menadzment, umesto da bude 40-50mb slobodne memorije, ima 700-800mb, a aplikacije se uciyavaju iznova.

Sto se tice brzog punjenja, ne znam koji punjac jer nisam ja probao, ali definitivno su pisali ljudi da radi brzo punjenje.
 
Poslednja izmena:
Kojim punjacem brzo puni? Sa druge strane, moze vise da ti se svidja cist android(imao sam nexus 5x, pa znam sta je) al tesko da mozes da kazes da bolje radi(brze) od ovog emui-a.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Naprotiv, izgled moze da ti se svidja ili ne ali razlika u brzini je ocigledna.
 
Nazad
Vrh Dno